Facebook / Арсен Аваков

У Генштабі назвали кількість загиблих і поранених військових з початку проведення АТО

  Стосовно кожного випадку загибелі військового проводяться ретельні розслідування для з’ясування причин та обставин смерті

  Станом на сьогодні з початку проведення АТО бойові втрати Збройних сил України становлять 10 тис. 710 військовослужбовців, з них безповоротні - 2 тис. 333, санітарні – 8 тис. 377 (поранені та травмовані внаслідок бойових дій). Про це Генеральний штаб Збройних сил України повідомляє у Facebook.

  При цьому зазначається, що протягом 2016 року внаслідок бойових дій загинули 212 українських військовослужбовців, а "санітарні втрати склали 1277 військовослужбовців ЗС України. При цьому небойових втрат було на 65% менше, ніж бойових".

  "Поточного, 2017 року, спостерігається тенденція до значного зменшення, удвічі, небойових втрат у підрозділах ЗС України", - йдеться у повідомленні Генштабу.

  При цьому зазначається, що "поширені засобами масової інформації повідомлення щодо втрат особового складу Збройних сил України під час проведення Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей не відповідають дійсності".

  Нагадаємо, напередодні головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що з 2014 року небойові втрати української армії склали більше 10 тисяч випадків.

  Згідно зі звітом Міноборони по небойових втратах в українській армії в 2016 році, найбільший відсоток склали самогубства - 25%. 

  Попередній матеріал
  Полторак назвав причини небойових втрат української армії
  Наступний матеріал
  У Харкові стався вибух газу, внаслідок незатвердженого підключення до газової мережі
  Loading...

  "12 найкращих": за перемогу борються командири автомобільних підрозділів ЗСУ

  У Міноборони розповіли про забезпечення ЗСУ автомобільною технікою

  Начальника військового складу ЗСУ підозрюють у крадіжці пального на 1 млн

  Муженко повідомив про перспективу переходу ЗСУ на калібри НАТО

  В Україні хочуть створити систему розвідки і протидії безпілотникам поблизу військових об’єктів

  Ветерани АТО проходитимуть психологічну реабілітацію на гірськолижній базі в Тисовці – Голота