Володимир та Олена Зеленські
Володимир та Олена Зеленські прес-служба Президента України

У дружини президента Олени Зеленської діагностували коронавірус

  Читайте по-русски
  Володимир Зеленський та діти подружжя теж уже пройшли тестування на коронавірус

  У дружини президента Володимира Зеленського Олени лабораторно підтвердили коронавірус. Про це вона повідомила у себе на сторінці у Facebook.

  "Послаблення карантину не означає, що COVID-19 зник. Небезпека не минула, вона близько. Ближче, ніж нам може здаватися. Сьогодні я отримала позитивний результат тесту на коронавірус. Неочікувана новина. Особливо враховуючи те, що я та моя родина продовжуємо дотримуватись усіх правил – маски, рукавички, мінімум контактів...", – написала Олена Зеленська.

  Вона уточнила, що почувається добре, втім перебуває на амбулаторному лікуванні та ізольована від інших членів сім'ї. Володимир Зеленський та діти подружжя теж уже пройшли тестування на коронавірус, їхні результати негативні.

  Дружина глави держави закликала українців не втрачати пильність. А повертаючись до активного соціального життя, пам'ятати, що від кожного залежить не тільки особисте благополуччя, а й здоров'я інших: близьких, друзів, колег і навіть незнайомих людей.

  "Багато хто каже: "Навіщо мені носити маску? Я не боюся заразитися!" Маска – для того, щоб не заразити інших! Ти можеш не знати про те, що інфікувався, не відчувати жодних симптомів і… бути НЕБЕЗПЕЧНИМ для тих, хто поруч. Маска у громадському місці – це не тільки правило, а ще й знак поваги до інших людей!" – резюмувала перша леді.

  Нагадаємо, раніше Зеленський заявив, що хотів заразитися коронавірусом.

  Попередній матеріал
  Підприємства ГМК зберігають робочі місця не дивлячись на кризу в Україні
  Наступний матеріал
  Чергова провокація: ОПЗЖ "від імені українців" привітала окупантів з днем Росії
  Loading...