Металургія
Металургія Прес-служба \"АрселорМиттал Кривой Рог\"

Підприємства ГМК зберігають робочі місця не дивлячись на кризу в Україні

  Читайте по-русски
  У групі "Метінвест" підкреслюють зниження адміністративних витрат, а збереження працівників в компанії називають пріоритетним

  Українські гірничо-металургійні підприємства не звільняють робітників, незважаючи на кризу в економіці, пише "Мінпром".

  "У період карантину на "Арселорміттал Кривий Ріг" не було скорочень робочих пов'язаних з початком "коронавирусного" кризи. Зміна чисельності робітників було пов'язано із запланованим закриттям об'єктів, яких застаріли і завдавали шкоди довкіллю, впровадженням нового обладнання і технології. Вивільнені робочі, за їх згодою, були максимально працевлаштовані на інші робочі місця", – повідомляє видання з посиланням на прес–службу підприємства.

  Як сказано в матеріалі, в групі "Метінвест" підкреслюють традиційне зниження адміністративних витрат, в той час як збереження робочих місць в компанії називають пріоритетним. На підприємствах Ferrexpo також жоден співробітник не був скорочений або відправлений у відпустку без збереження заробітної плати через карантину.

  А Побузький феронікелевий комбінат навіть збільшив кількість співробітників. "Ми заповнили 15 вакансій. Це пов'язано не тільки з підвищенням зарплати в кінці 2019 року, а й тим фактом, що люди перестали масово виїжджати на заробітки в Європу", – прокоментував гендиректор підприємства Денис Шевченко.

  Попередній матеріал
  Доба в ООС: окупанти 16 разів порушували "режим тиші", троє українських бійців постраждали
  Наступний матеріал
  У дружини президента Олени Зеленської діагностували коронавірус
  Теги:
  Loading...