uapress.info

У ДПСУ сказали, що перевозить російський "гумконвой"

У пункті пропуску "Донецьк" (РФ) під час прямування так званого гумконвоя були присутні журналісти телеканалу "Росія 24"

У четвер вранці, 22 вересня, в Донбас вторгся 56-й російський "гумконвой" з 69 машин. Про таке повідомив помічник голови ДПСУ Олег Слободян на своїй сторінці у Facebook.

"В ході візуального спостереження було встановлено, що більшість автомобілів заповнено нібито продуктами харчування і медикаментами. В той же час особливістю 56-го т. зв. "гумконвоя" можна вважати невідповідність зазначеного в ноті МЗС РФ характеру вантажу, оскільки, крім заявлених товарів, в'їхали вантажівки з книгами (1 а/м), меблями (1 а/м) і сантехнікою (1 а/м), а також кількість транспортних засобів (заявлено – 60, в'їхало – 69)", - наголосив він.

За словами представника ДПС, у пункті пропуску "Донецьк" (РФ) під час прямування так званого гумконвоя були присутні журналісти телеканалу "Росія 24".

Нагадаємо, Росія відправляє "гумконвої" на територію, контрольовану бойовиками, з серпня 2014 року.

Як повідомляв 5.ua, у ДПСУ різко відреагували на незаконний перетин кордону російським "гумконвоєм". Нагадаємо, українські прикордонники і представники міжнародних організацій не мають доступу до їх перевірки і можуть оглядати вантажівки тільки візуально. Неодноразово фіксувалися випадки, коли машини, в яких нібито повинна була бути допомога для жителів Донбасу, були напівпорожніми. Зокрема, 25 серпня українські прикордонники повідомляли, що вантажівки російського "гумконвоя" з "допомогою" для жителів Донбасу були напівпорожніми.

Попередній матеріал
Через переатестацію серед поліцейських очікується дефіцит кадрів – Аваков
Наступний матеріал
Рада виконала умову для отримання траншу у €600 млн від ЄС: ухвалено закон про НКРЕКП

Росія відправила на окупований Донбас вже 56-й "гумконвой"

"Перемир'я по-сепаратистськи": боєць "Кот" про "подарунки" від терористів з гумконвоїв РФ

90% консервів із російського "гумконвою" для "ЛНР" були простроченими – розвідка

Вогнева злива в Широкиному: окупанти відпрацьовують нещодавній "гумконвой"

ГУР: Росія використовує "гумконвої" для пограбування Донбасу

ДПСУ про черговий "гумконвой" з РФ: Росія порушує всі норми і вітчизняного, і міжнародного законодавства