У ДПСУ різко відреагували на незаконний перетин кордону російським "гумконвоєм"

В Україну прибули майже 70 автомобілів із 600 тоннами кантажу

У четвер, 22 вересня, колона російського МНС незаконнно перетнула кордон близько сьомої години ранку. Про це "5 каналу" повідомив речник Держприкордонслужби Олег Слободян.

За його словами, це вже 56-а партія, яку Москва відправляє на Схід України. В її складі - майже 70 автомобілів. Як наголошує українська сторона, автоколони в'їжджають на Донбас безконтрольно. Російські вантажівки перетинають державну межу без жодних дозвільних документів та митного контролю.

"Через російські пункти пропуску "Донецьк" та "Матвєєв Курган" в Україну прослідувало дві колони так званого "гумконвою" у складі 69 автомобілів. Українська міжвідомча група здійснювала лише візуальне спостереження без виконання контрольних функцій. Представники міжнародного комітету "Червоного Хреста" участі в оформленні також не брали", - повідомив Слободян.

Російське МНС стверджує, що у фурах нібито знаходяться "продукти харчування, предмети першої необхідності, медикаменти, будівельні матеріали, навчальне приладдя".

Разом з  тим, Слободян наголосив: "Частина автомобілів заповнена продуктами харчування та медикаментами. Росія порушила всі існуючі норми, вона порушила навіть елементарні повідомлення про слідування так званого "гумконвою".

Зазначимо: щоразу після прибуття такої допомоги з Росії, активність бойовиків на Донбасі зростала. 

Нагадаємо, 22 вересня з'явилась інформація про те, що Росія відправила на окупований Донбас черговий "гумконвой" із 600 тоннами вантажу.

Дивіться також: "Перемир'я по-сепаратистськи": боєць "Кот" про "подарунки" від терористів з гумконвоїв РФ

Попередній матеріал
Данилюк розповів, коли опублікують меморандум про співробітництво між Україною та МВФ
Наступний матеріал
Палата представників Конгресу США схвалила законопроект на підтримку України

"Перемир'я по-сепаратистськи": боєць "Кот" про "подарунки" від терористів з гумконвоїв РФ

Росія відправила на окупований Донбас вже 56-й "гумконвой"

Вогнева злива в Широкиному: окупанти відпрацьовують нещодавній "гумконвой"

ДПСУ про черговий "гумконвой" з РФ: Росія порушує всі норми і вітчизняного, і міжнародного законодавства