У Донецьку відкривають пункти обігріву безхатченків [відео]

  На Донеччині готуються до 30- градусних морозів. Найбільше в області від холодів потерпають безхатченки. Для них відкрили пункти обігріву. Там вони можуть у теплі поїсти та отримати першу медичну допомогу.

  Колишній шахтар Микола віднедавна живе просто неба. Розповідає: після того, як вдарили морози, боїться замерзнути. На власні очі бачив як від переохолодження гинуть такі, як він.

  Микола, безхатченко: "Я видел сам лично, там поселок за жд вокзалом, там умер мужчина, ну замерз человек. Мужчина лет 70". 
   
  Головна проблема, скаржиться чоловік, обмаль пунктів обігріву для безхатченків. Про створення  тимчасових притулків для людей без певного місця проживання заговорили і медики. Адже, лише за місяць в області від переохолодження загинули 25 осіб.  

  Наталя Мельошкіна, начальник управління організації медичної допомоги населенню Донецької ОДА: "В основном это мужчины – 72% они составляют от умерших. Остальная часть это женщины. По возрастному составу, в основном, это зрелые. Три человека из этих 25 в возрасте 30 лет, остальные гораздо старше 50-60 лет. Практически 90% это люди найденные на улице".

  Щоби  зарадити ситуації рятувальники встановили в області близько ста наметів. У них безхатченки можуть зігрітися, поїсти гарячого, взяти теплий одяг та за потреби отримати першу медичну допомогу.

  Сергій Сириця, співробітник МНС: "Здесь круглосуточно будет находится отделение спасателей, которое будет обеспечивать работу пункта. Наша задача греть печку, чтобы люди могли зайти и обогреться. И обеспечить им тепло и укрыться людям".

  Найближчими днями синоптики обіцяють на Донеччині до тридцяти градусів морозу.

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Донеччина, 5 канал

  Попередній матеріал
  Як у Львові "видобувають" каву [відео]
  Наступний матеріал
  Опозиція збирається оскаржити в КСУ підписаний президентом закон
  Теги: