У Дніпропетровську відзначають День білої орхідеї [відео]

  День білої орхідеї або День дитини з "пробірки" відзначають у Дніпропетровську. Це свято не лікарів, а дітей, які з`явилися на світ завдяки штучному заплідненню. Свято назвали на честь орхідеї - єдиної у світі квітки, що розмножується завдяки допоміжним репродуктивним технологіям.

  Гліб та Льоня – здійснена мрія родини Близнюків. Батьки Олена та Олександр чекали на дітей протягом довгих 11 років. Допомогли лікарі-репродуктологи.

  Подружжя, яке за прогнозами лікарів ніколи не зможе мати власних дітей, тепер думає про третього малюка - цього разу сподіваються на дівчинку. Парам, що наразі не можуть мати дітей, вони радять не боятися і не соромитися.

  За 10 років у Дніпропетровську завдяки штучному заплідненню з`явилися понад 1000 малюків. Щороку вони разом із батьками збираються, щоби відзначити свято дитини "з пробірки". Дніпропетровські лікарі запатентували ідею назвати це свято – День білої орхідеї. Щасливі родини несуть на свято саме ці квіти. 

  Лікарі кажуть, кожна п`ята молода пара потребує допомоги репродуктолога. У приватних клініках ця процедура коштує від 22 до 50 тисяч гривень. Отримати ж допомогу за державний кошт - можуть одиниці. Умови відбору дуже суворі.

  Торік 44 мешканки Дніпропетровщини направили до донецької приватної клініки за державний кошт. Нині - дніпропетровські лакарі шукають спонсорів - кажуть, на державу надії мало.

  Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Ситуація в Лівії станом на 04.04.2011 [репортаж]
  Наступний матеріал
  Харків: навчання рятувальників до Євро-2012 [репортаж, відео]
  Теги: