Харків: навчання рятувальників до Євро-2012 [репортаж, відео]

  У Харкові до Євро-2012 готуються не лише рятувальники, але й студенти профільних вишів. Курсантам тамтешнього університету цивільного захисту - влаштували тактичні навчання з ліквідації надзвичайних ситуацій.

  За легендою - літак під час аварійної посадки пошкодив будівлю хімічного підприємства. Завдання рятувальників - загасити пожежу судна та запобігти масштабній хімічній аварії.

  Після усунення аварії на хімпідприємстві, на курсантів чекає нове завдання - пошукова операція на завалах житлового будинку. Окрім майбутніх рятувальників, на навчаннях присутні також майбутні психологи. Анастасія-четвертокурсниця. Її завдання - допомогти не лише постраждалим, а й шокованим очевидцям трагедії.

  На завалах будинків найкращий помічник - пошуковий собака. Бумер – звичайний дворовий пес. Дев`ять місяців тому його підібрала на вулиці юрист Катерина Труш. Тепер планує зробити із собаки справжнього рятувальника.

  Викладачі кажуть: із поставленим завданням курсанти впоралися. Та сподіваються наступні тренування провести більш масштабно - на стадіоні.

  Людмила Сотник, В`ячеслав Кузьменко, Харків, 5 канал

  Попередній матеріал
  У Дніпропетровську відзначають День білої орхідеї [відео]
  Наступний матеріал
  Томенко: У справі Кучми елемент шоу – домінує
  Теги:
  Loading...