Томенко: У справі Кучми елемент шоу – домінує

  У кримінальній справі, щодо причетності екс-президента Леоніда Кучми до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе, елемент шоу – домінує, переконаний віце-спікер Микола Томенко. Про таке він заявив в ефірі «5 каналу».
  «Я поки що не розумію і не уявляю як  вона (справа Гонгадзе – ред.) буде розкрита. Елемент шоу тут домінує. Кожний день ми бачимо якусь нову історію – то Лазаренка викликають, то ще когось викликають. Тобто політичне шоу, яке мало б на меті відсторонити людей від щоденних проблем, які нажаль достатньо серйозні. І мені важко уявити чим все це закінчиться», - переконаний заступник голови Верховної Ради.
   
  Томенко зізнається – повірив би, що справа Кучми не політичне шоу, якби слідство почалося по іншим епізодам «плівок Мельниченка», де фігурують нинішні керівники країни.
   
  «Я би повірив коли б викликали когось, наприклад, Миколу Азарова по іншому фрагменту, де колишній голова СБУ Леонід Деркач докладає, як фонд «Професіонал» розкрадає санаторії, де чітко конкретно все сказано. Якщо не лише по цьому фрагменту, а по фрагменту розкрадання країни у період Леоніда Кучми, до якого причетні нинішні  високопосадовці  від Президента до прем’єра от тоді б я повірив. Розкриття справи Георгія Гонгадзе не виглядає мені, як ключове завдання влади», - заявив Томенко.
   
  Попередній матеріал
  Харків: навчання рятувальників до Євро-2012 [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  "Костянтин Ольшанський" відплив із Триполі
  Теги: