У Департаменті виконання покарань пропонують запровадити "домашнє ув`язнення"

  Домашнє ув`язнення - за незначні злочини, пропонують запровадити представники Державного департаменту з питань виконання покарань. З такою пропозицією вони звернулися до народних депутатів.
  Як пояснюють в Департаменті, це допоможе розвантажити слідчі ізолятори. Зараз там перебуває близько тридцяти семи тисяч арештантів. Грошей на них не вистачає. Сума, виділена на наступний рік 2 мільярди гривень - уп`ятеро нижча від необхідного. У Департаменті виконання покарань пропонують, щоби засуджені на термін до 5-ти років відбували покарання удома. За задумом, окрім економії грошей, це може дозволити і зупинити епідемію туберкульозу в тюрмах.

  Микола Ільтяй, Перший заступник Голови Державного департаменту з питань виконання покарань: "Це дасть нам змогу зменшити десь на 7, 5  тис  осіб які перебувають  в слідчих ізоляторах (...) Хворі на туберкульоз в цьому році  1200 прийшло хворих на туберкульоз в слідчі ізолятори уявляєте яка може бути цепна реакція якщо одна оосба заразить двох трьох- це весь ізолятор може перехворіти цією важкою хворобою".

  Попередній матеріал
  У Латвії впав величезний метеорит
  Наступний матеріал
  Аварія вертольотів в Афганістані
  Теги: