У Денісової прокоментували рішення Верховного Суду про виплату пенсій мешканцям окупованих територій

Судова тяганина з Верховним Судом тривала дуже довго, близько двох років

Про таке заявив в ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" представник уповноваженого Верховної Ради з прав людини з дотримання прав жителів Донецької та Луганської областей Павло Лисянський.

"Мій принцип, що права людини не мають порушуватися. І той, хто порушив, має нести відповідальність. А нині в нас порушення прав людини, пов'язані з тим, що РФ почала проти України агресію і всі біди, які терплять люди на Донбасі, – саме через це. Але знову ж, судова тяганина з Верховним Судом тривала дуже довго, близько двох років. І я на сьогодні не можу коментувати чи відкидати рішення Верховного Суду. Тим паче, це рішення нового Верховного Суду, який був сформований", – сказав Лисянський.

Він також сказав: "Як доставлятимуть пенсії, для того, щоб це безпечно було? Думаю, що будуть розроблені якісь підзаконні нормативні акти, щоб були враховані інтереси всіх. Але на сьогодні моя позиція така: якщо людина свою пенсію заробила, то вона її має отримувати. Це моя позиція як правозахисника. Те, що люди живуть на непідконтрольній території і виїжджають за пенсією, те, що є афери і махінації з пенсіями померлих людей, це, звісно, неприпустимо. І з цим потрібно щось робити, я повністю підтримую".

Лисянський також прокоментував те, що є пенсіонери в ОРДЛО, які отримують пенсію там: "Знаєте, люди з радістю відмовилися б від цієї так званої другої пенсії, і ті, хто отримує – там її ніхто не отримує. На сьогодні, за моєю інформацією, дуже сильно зменшилася дотація Росії на ці території. Вони б відмовилися від того всього, аби туди повернулася Україна. Це я вам кажу те, що мені говорять там люди".

Дивіться також фотогалерею за темою:

У мережі показали, як нині виглядає Донецький залізничний вокзал – фото

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Масова евакуація в окупованому Криму через завод Фірташа: подробиці та ймовірні причини катастрофи
Наступний матеріал
"З усіх боків мене оточив вогонь": масштаби лиха від пожежі на Луганщині та чому не вдається її локалізувати

Нова "жахачка" в ОРДЛО: окупанти поширюють фейк про нібито наступ ООС

Жителі ОРДО розповіли, що нині відбувається в Донецьку після ліквідації Захарченка

Стало відомо, кому підвищили пенсійний вік в Україні

У Донецьку після ліквідації Захарченка зникли 19 людей – правозахисник

Бойовики відкрили виїзд з ОРДО, але на КПВВ вибірково затримують чоловіків

Порошенко – жителям Криму та ОРДЛО: Ми вас ніколи не залишимо і нікому не віддамо – ексклюзивно у "Рандеву"