Одеса, швидка допомога
Одеса, швидка допомога 5 канал

У деяких медзакладах відмовляються брати зразки для дослідження на коронавірусну хворобу – МОЗ

Читайте по-русски
Є чіткі критерії, за якими люди підпадають під підозру на COVID-19

У Міністерстві охорони здоров'я повідомляють про випадки, коли медзаклади відмовляються брати зразки для дослідження на наявність коронавірусу. Про це йдеться на офіційному телеграм-каналі МОЗ.

Там нагадують: якщо людина має ознаки ГРВІ, їй повинні провести тест на коронавірусну інфекцію.

"Ми отримуємо повідомлення, що у деяких медичних закладах відмовляються брати зразки для дослідження на коронавірусну хворобу. Наголошуємо, що лікарі повинні діяти відповідно до алгоритмів, які прописані в стандарті надання медичної допомоги. У стандарті є чіткі критерії, за якими люди підпадають під підозру на коронавірусну інфекцію. Якщо у них є ознаки гострого вірусного захворювання, їм повинні проводити тест на COVID-19", – наголосили в міністерстві.

"Також у всіх областях України створені мобільні бригади, які виїжджають на виклик сімейного лікаря, екстреної медичної допомоги та інших медичних працівників до пацієнтів із підозрою на COVID-19 для забору зразків на проведення досліджень у лабораторії. Це значно зменшить мобільність людей, які мають симптоми гострого вірусного захворювання та потребують здачі відповідних аналізів", – нагадали в МОЗ

Про випадки відмови від проведення дослідження на коронавірусну інфекцію, за наявності симптомів та підпадання під критерії, у МОЗ просять повідомляти на визначену гарячу лінію області, у якій знаходиться людина.

Телефони гарячої лінії COVID-19
Телефони гарячої лінії COVID-19МОЗ
Попередній матеріал
Зведення з фронту: окупанти гатять із мінометів, поранені двоє армійців ЗСУ
Наступний матеріал
МОЗ запускає національну онлайн-платформу, де медиків вчитимуть лікувати коронавірус
Loading...