У Чернігові оголосили вирок банді неповнолітніх вбивць

  В Чернігові оголошено вирок суду банді непвнолітніх вбивць.

  Про це 11 вересня повідомила прес-служба МВС України.

  У міліціїї нагадали, що взимку цього року Черніговом прокотилася хвиля жорстоких нападів на громадян - всього їх було чотири (на двох жінок і двох чоловіків). На людей нападали ззаду, починали бити, потім забирали мобільний телефон, прикраси та гроші. Два напади закінчилися смертю жертв.

  А 16 лютого зловмисники були затримані і названий їх вік, всі були шоковані, бо тієї бандою, яка наводила страх на чернігівців, виявилися четверо хлопців у віці від 12 до 17 років.
  З моменту їх затримання минуло більше півроку, і ось, нарешті, суд виніс вироки для трьох з них.
  "Новозаводською районним судом Чернігова винесено вирок, яким підсудні визнані винними в скоєнні злочинів, передбачених статтею 115 (умисне вбивство) та статтею 187 (розбій) Кримінального кодексу України, призначено покарання у вигляді позбавлення волі на 10, 13 і 14 років. Довше просидить за гратами старший серед групи, який брав участь у всіх епізодах. Причому він першим починав бити трьох з чотирьох жертв, наносячи їм удари дерев'яною битою і металевим розвідним ключем по голові", - зазначено у повідомленні МВС.

  Подальша ж доля наймолодшого буде вирішуватись на наступних судових засіданнях, оскільки він ще не досяг віку кримінальної відповідальності.
  Попередній матеріал
  Столичне метро стає зручнішим для сліпих
  Наступний матеріал
  Між Херсонщиною і Кримом копають протитанкові рови для захисту від путінської агресії