5.ua

Між Херсонщиною і Кримом копають протитанкові рови для захисту від путінської агресії

  На адміністративному кордоні Херсонщини з окупованим Кримом готуються оборонятися від російської агресії: копають окопи, будують бліндажі та зміцнюють позиції. Місцеві кажуть: майже щодня над прикордонними селищами Чаплинка та Каланчак кружляють російські гелікоптери та безпілотники.


  Прикордонники пильнують південні рубежі менш ніж за кілометр від межі окупованого півострова. Вже облаштували бліндажі, які захистять під час можливого обстрілу.

  Херсонщина, яка межує з окупованим Росією півостровом, кілька останніх місяців живе в напрузі. Військові кажуть: приводу панікувати немає, проте, зважаючи на близькість агресора, розслаблятися теж собі не дозволяють.

  Періодично українські прикордонники помічають у небі російські безпілотники. Крім цього, лише за цей ранок по лінії адміністративного кордону з Кримом пролетіли 3 військові гелікоптери.

  "Вони розвідують. Вони знімають наші позиції. Виявляють, де знаходяться наші місця", – каже Юрій Безкостюк, начальник відділу прикордонної служби "Червоний Чабан".

  За рівчаком – умовний кордон з півостровом, який простягнувся на 60 кілометрів. Вздовж нього українські військові ще навесні викопали рів у 3,5 метра завширшки. Поруч із ним – мінні поля.

  У ДПСУ кажуть: облаштування кордону в інженерному плані дасть змогу унеможливити проникнення бронетехніки на територію України.

  Прикордонники чергують разом з митниками та військовиками. Тут два рубежі захисту: на першому оборону тримають бійці Прикордонної служби, на другому і третьому – військовослужбовці Збройних сил України. Вони мають важку бронетехніку і засоби протиповітряної оборони, здатні захистити Херсонщину від вторгнення.

  Прикордонники і надалі продовжують копати протитанкові рови. Запевняють: військова техніка агресора – не пройде.

  Яніна Лєбєдєва, Сергій Тимчинський, Херсонська область, "5 канал".

  Попередній матеріал
  У Чернігові оголосили вирок банді неповнолітніх вбивць
  Наступний матеріал
  Українських експортерів ознайомили з умовами та правилами імпорту до ЄС
  Теги:
  Loading...