5.ua

Українських експортерів ознайомили з умовами та правилами імпорту до ЄС

  Міністерством аграрної політики та продовольства України спільно із Українським клубом аграрного бізнесу проведено семінар на тему "Регулювання ЄС щодо імпорту овочів, фруктів та ягід: що повинні знати українські експортери для виконання переваг від ЗВТ".

  Про це прес-служба Мінагрополітики повідомила 11 вересня.

  Як повідомляється, захід було організовано задля поширення інформації та досвіду ЄС і країн Центрально-Східної Європи щодо умов та правил імпорту до ЄС харчових продуктів та продуктів нетваринного походження (зокрема, овочів, фруктів та ягід). У семінарі взяли участь фахівці Мінагрополітики, Держветфітослужби, представники місцевих органів влади, бізнесмени-аграріїї.

  "Учасники заходу розглядали питання зовнішньої торгівлі з ЄС, практику укладання контрактів з європейськими партнерами, вимоги до якості та безпеки овочів, фруктів і ягід, імпортованих в держави-члени ЄС, тарифне та нетарифне регулювання товарів, вимоги до калібрування, пакування, маркування продукції", - зазначено у повідомленні.

  Також аграрії були ознайомлені із порядком та кроками, які необхідно зробити для отримання доступу до ринків ЄС, переліком дозвільних документів, митними процедурами тощо.
  Попередній матеріал
  Між Херсонщиною і Кримом копають протитанкові рови для захисту від путінської агресії
  Наступний матеріал
  СБУ оприлюднила доказ убивства російськими терористами мирних жителів Авдіївки