вибори
вибори foto

У 201 об'єднаній тергромаді України розпочалися перші місцеві вибори

  Сьогодні, 29 жовтня, у 201 об'єднаній територіальній громаді (ОТГ) в усіх без винятку областях України проходять перші місцеві вибори. Голосування, яке розпочнеться о 8:00 і триватиме до 20:00, пройде на 1 947 виборчих дільницях

  "У неділю, 29 жовтня 2017 року, у 201 об'єднаній територіальній громаді в усіх без винятку областях України відбудуться перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів. До складу цих 201 ОТГ увійшли 933 місцеві ради (міських – 25, селищних – 67, сільських – 841)", - інформує ЦВК.

  Зокрема, у Вінницькій області такі вибори відбудуться в 9 об'єднаних територіальних громадах, у Волинській області – в 19 ОТГ, у Дніпропетровській області – в 19 ОТГ, у Донецькій області – в 2 ОТГ, у Житомирській області – в 13 ОТГ, у Закарпатській області – в 1 ОТГ, у Запорізькій області – в 10 ОТГ, в Івано-Франківської області – в 8 ОТГ, у Київській області – в 4 ОТГ, у Кіровоградській області – в 6 ОТГ, у Луганській області – в 4 ОТГ, у Львівській області – в 8 ОТГ, у Миколаївській області – в 1 ОТГ, в Одеській області – в 11 ОТГ, у Полтавській області – в 12 ОТГ, у Рівненській області – в 5 ОТГ, у Сумській області – в 9 ОТГ, у Тернопільській області – в 4 ОТГ, у Харківській області – в 7 ОТГ, у Херсонській області – в 10 ОТГ, у Хмельницькій області – в 7 ОТГ, у Черкаській області – в 14 ОТГ, у Чернівецькій області – в 4 ОТГ, у Чернігівській області – в 14 ОТГ.

  За попередніми підрахунками, у зазначених виборах зможуть взяти участь понад 1 млн 330 тисяч осіб, тобто близько 4% усіх виборців України. 

  Для проведення цих виборів територіальними виборчими комісіями було утворено 4 506 територіальних, одномандатних виборчих округів.

  Результати виборів депутатів у одномандатних виборчих округах, а також виборів сільського, селищного, міського голови мають бути встановлені не пізніш як на п'ятий день з дня голосування, тобто до 3 листопада включно.

  У свою чергу результати виборів депутатів у багатомандатному виборчому окрузі мають бути встановлені не пізніш як на десятий день з дня голосування, тобто до 8 листопада включно.

  У період з 25 жовтня 2015 року по 30 квітня 2017 року в Україні перші місцеві вибори відбулися в 415 об'єднаних територіальних громадах. Тоді як лише в один день 29 жовтня 2017 року перші місцеві вибори відбудуться відразу в 201 об'єднаній територіальній громаді.

  Попередній матеріал
  На КПП "Новотроїцьке" впіймали бойовика "ДНР"
  Наступний матеріал
  У поліції розповіли подробиці стрілянини в столичному суші-барі
  Loading...

  Соціологи показали рівень довіри українців до влади

  "Мене нічого не зупинить": Ілля Кива заявив, що балотуватиметься в президенти України

  На виборах мера Тбілісі лідирує колишній футболіст київського "Динамо"

  ВР провалила усі три "виборчі законопроекти"

  Децентралізація влади: Гройсман відзвітував про те, що дали громадам 9 бюджетних місяців

  Попередні підрахунки: Порошенко привітав прогнозовану перемогу Курца на парламентських виборах в Австрії