Порошенко, Зеленський
Порошенко, Зеленський прінт-скрін з відео

У 2-й тур президентських виборів знов би вийшли Порошенко і Зеленський – соціологи

  Читайте по-русски
  59,5% опитаних громадян вважають Росію країною-агресором

  Лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко залишається головним опонентом до чинного президента Володимира Зеленського. Якби президентські вибори відбулися найближчої неділі, у ІІ тур знову б вийшли ці два кандидати. Такими є результати соцопитування, проведеного Центром Разумкова та Центром SOCIS з 21 до 28 липня.

  Серед тих, хто визначився і піде на вибори, за Володимира Зеленського готові віддати голоси 33,4%, за Петра Порошенка – 17,8%. За Юрія Бойка готові проголосувати 15,7%, за Юлію Тимошенко – 8,8%.

  Ігор Смешко набрав би 7%, Анатолій Шарій та Олег Ляшко – по 2,9%, Андрій Білецький – 1,0%, іншого кандидата обирали би 10,5% виборців.

  Вступ України до Європейського Союзу підтримують 57,9% опитаних, 26,9% – проти. Водночас 47,7% респондентів готові проголосувати за вступ України до НАТО, проти – 32,8%.

  59,5% опитаних вважають Росію країною-агресором, 23,8% вважають РФ сусідською країною, з якою треба підтримувати добрі стосунки, для 9,1% опитаних Росія є братньою країною.

  64,5% опитаних переконані, що українська мова має бути єдиною державною мовою. 17,7% допускають для російської мови статус офіційної в окремих регіонах, а 15,2% вважають, що в Україні мають бути дві державних мови.

  Опитування відбувалося з 21 до 28 липня 2020 року методом інтерв'ю face-to-face. Загалом було опитано 4000 респондентів віком понад 18 років.

  Попередній матеріал
  На Донбасі підірвався на вибуховому пристрої і загинув армієць ООС – що відомо
  Наступний матеріал
  Уперше понад сотню: на Буковині рекордна кількість інфікованих COVID-19
  Loading...