Боєць-герой "Дід Мазай"
Боєць-герой "Дід Мазай" 5.ua

Тиждень у комі та 6 годин операції: у Дніпрі отямився боєць-герой "Дід Мазай"

Військовий врятував від ворожих куль медика, однак сам отримав поранення в голову

Після тижня у комі до тями прийшов боєць, який врятував від ворожих снарядів медика. Тепер у лікарні Дніпра пораненого рятує дружина того самого медика, який зобов'язаний бійцю своїм життям.

58-річний військовослужбовець Юрій Міхеєв із позивним "Дід Мазай" тиждень не приходив до тями після поранення в голову. Тепер до нього потроху повертається пам'ять, він наново вчиться розмовляти.

Він згадує окремі уривки: "Ми йшли утрьох. Саме зняли міни. Проте далі нічого не пам'ятаю".

"Уламки потрапили у голову, у лобову та потиличну частини. Провели шестигодинну надважку операцію. Уламки вдалося дістати", – коментує головний лікар Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко.

Одужувати бійцю допомагає анестезіолог Юлія Іскра – дружина військового медика, якому поранений врятував життя на передовій. Виявилося, що обидва армійці знайомі ще з Афганістану. Випадково зустрілися в АТО, куди обидва пішли добровольцями. Дружини обох зустрічаються вперше.

"Він така людина, що готовий цілий світ закрити, аби комусь було добре", – каже дружина бійця Галина Міхеєва.

Життю Юрія Міхеєва загрози вже не має, кажуть медики. Однак попереду у нього тривала реабілітація, а врятований ним військовий медик Олександр Іскра продовжує допомагати пораненим на передовій.

Наталія Світлова, Андрій Ковбаса, Дніпро, "5 канал"

Попередній матеріал
ЄС жорстко відслідковуватиме дотримання українцями умов безвізового режиму – експерт
Наступний матеріал
Буде дуже показовим, хто обійме посаду посла США в Росії – експерт
Loading...