Центр реабілітації з кіньми
Центр реабілітації з кіньми 5.ua

"Ферма для побратимів": Боєць АТО облаштовує спеціальний центр для реабілітації з кіньми

Відвідати кінноспортивну базу уже багато охочих, але поки що питання впирається у кошти

За два місяці під Києвом може з'явитися Центр реабілітації з кіньми. Про це повідомляє "5 канал".

Як стало відомо, за створення центру узявся колишній військовослужбовець полку "Азов" з позивним "Фізрук". Чоловік родом з Одеси, воювати пішов разом із троюрідним братом. Служив у Широкиному. Два роки тому Володимир був серйозно поранений, коли потрапив під мінометний обстріл.

Менше року тому Володимир Кучеренко з дружиною Тетяною придбав ферму, де все облаштував власноруч. Тепер там мешкають четверо собак, два коти, ворон та троє коней. Найстаріший мешканець ферми Тетяни та Володимира – кінь Ельф. Ще шість років тому він мав іти на забій, але й досі катає дітей та дорослих.

Таких урятованих від смерті коней у подружжя аж троє. Окрім Ельфа, є ще дівчинка Імперія та хлопчик Плюша. Володимир запевняє, що на собі переконався у тому, що тварини лікують смуток.

"Після того, що я побачив, пережив, завдяки тваринам, завдяки підтримці коханої людини я почав жити по-новому. Я завжди, якщо у мене поганий настрій незрозуміло чого, можу прийти до них, погладити, поцілувати, і воно одразу відпускає", – каже колишній боєць.

Відвідати кінноспортивну базу уже багато охочих, але поки що питання впирається у кошти. Проект давно запланований, та для його реалізації бракує коштів та будматеріалів. Побудувати будинки для відпочинку та майданчики Володимир та Тетяна можуть власноруч. Нині шукають гроші на будматеріали, а поки запрошують на кінні прогулянки побратимів.

Нагадаємо, на Рівненщині колишні бійці зводять реабілітаційний центр. За п'ять місяців фронтовики встигли відновити у покинутій будівлі спортивний зал, нині взялися за басейн.

Олена Бережнюк, Олександр Фенько, "5 канал"

Попередній матеріал
"Золотої душі людина": Одеса навколішках проводжала загиблого бійця в останню путь
Наступний матеріал
Львівський патруль отримав довгоочікувані "турнікети" та спецпорошок
Loading...

Катування грішників: на Чернігівщині викрили "центр церковної реабілітації"

Канадські психологи приїдуть в Україну для реабілітації бійців АТО – фронтмен гурту "СКАЙ"

Демобілізовані – побратимам: На Рівненщині колишні бійці зводять реабілітаційний центр