Дональд Туск
Дональд Туск zn.ua

"Застарів не лібералізм, а культ особистості й авторитаризм", – Туск жорстко відповів на висловлювання Путіна

  Читайте по-русски
  Путін розкритикував рішення німецького канцлера Ангели Меркель дозволити в'їзд понад мільйону біженців у Німеччину

  Президент Європейської Ради Дональд Туск різко відповів Президенту Росії Путіну через його судження про лібералізм. Під час інтерв'ю для Financial Times чільник Кремля назвав ліберальні підходи – застарілими. Про це повідомляє "5 канал".

  Так, Путін розкритикував рішення німецького канцлера Ангели Меркель дозволити в'їзд понад мільйону біженців у Німеччину і похвалив президента США Дональда Трампа за його зусилля, спрямовані на зупинення потоку мігрантів з Мексики.

  "Ця ліберальна ідея передбачає, що нічого не потрібно робити. Що мігранти можуть вбивати, грабувати і ґвалтувати безкарно, тому що їхні права як мігрантів повинні бути захищені. Ліберальна ідея застаріла. Вона вступила в конфлікт з інтересами переважної більшості населення", – заявив Путін.

  Такі думки обурили президента Європейської Ради Дональда Туска. І вже на саміті G20 він наголосив, що справжнім застарілим явищем – є авторитаризм та культ особистості.

  "Під час тривалого перельоту я зміг прочитати повний текст інтерв'ю з президентом Путіним для Financial Times. Маю сказати, що категорично не згоден з основним аргументом – що лібералізм застарів. Той, хто стверджує, що ліберальна демократія застаріла, також стверджує, що свобода застаріла, що верховенство права застаріло і що права людини застаріли. Для нас в Європі вони є і залишаються важливими цінностями. Що для мене справді застаріле, то це авторитаризм, культ особистості і влада олігархів".

  Як повідомляв 5.UA, сьогодні раніше Трамп та Путін провели переговори на полях саміту G20

  Попередній матеріал
  Тимчука посмертно нагородили орденом "За мужність"
  Наступний матеріал
  Батько полоненого моряка Сороки відреагував на конфлікт Зеленського й Клімкіна – що сказав
  Loading...