ТВі: РЕПОРТЕРИ БЕЗ ЕФІРУ [відео]

  Медіаскандал. Що відбуваєтьсяі на ТВі - законна зміна власника чи рейдерство? Чому зникають з ефіру принципові журналісти.

   /1/pidsumky ***
  Без ефіру цього тижня опинилися журналісти ТВі. У понеділок на вході їх зустріла озброєна охорона, молодики міцної статури та колега, який заявив, що відтепер - він директор каналу. За одну ніч компанія змінила власника - замість російського політвигнанця Костянтина Кагаловського ним став американець з Одеси Олександр Альтман.
   Вчорашній інвестор назвав події рейдерською атакою. Новоявлений менеджмент  - порятунком каналу від купівлі чи то Віктором Медведчуком чи то Валерієм Хорошковським.
  Протягом тижня сторони демонстрували юридичні докази незаконності дій одна одної, однак вийти в ефір і розповісти про медіаскандал журналістам було не дозволено - новоявлений директор замкнув кімнату, з якої веде мовлення канал. Колектив оголосив страйк, умови виходу з якого - оголошення справжнього власника каналу, відсторонення від роботи нового директора, збереження робочих місць та невтручання в роботу журналістів. Вони переконані - без сприяння влади таких стрімких перетурбацій на каналі, який називав себе останнім бастіоном свободи, відбутися не могло. Головний редактор "Дзеркала тижня" Юлія Мостова, яка стала одним з арбітрів у переговорах між колективном та новим менеджементом, називає Сергія Арбузова ймовірним новим власником ТВі. Та хто б не володів каналом, доля його колективу залишається підвішеною

  Попередній матеріал
  Пожежа завадила рятувальникам розбирати завали будинку у столиці Бангладеш
  Наступний матеріал
  РЕЙДЕРИ vs ВЧИТЕЛЬКА [відео]
  Теги:
  Loading...