rnbo.gov.ua

Турчинов: У виробництві українських боєприпасів буде задіяно 800 підприємств

  Олександр Турчинов відвідав державну акціонерну холдингову компанію "Артем", де провів міжвідомчу нараду з питань організації виробництва боєприпасів в Україні

  За словами Турчинова, упродовж останніх років, у тому числі двох років ведення війни, для захисту нашої країни "використовувались бойові запаси, які залишилися нам у спадщину від радянської армії". "Але ці резерви не безмежні, значна їх частина була бездумно утилізована або продана у часи, коли ніхто не думав, що доведеться воювати", – сказав він.

  На думку Турчинова, аби захистити нашу країну, зміцнити її обороноздатність, немає іншої альтернативи, крім "створювати власну базу виробництва якнайширшого спектру боєприпасів – починаючи від набоїв і завершуючи снарядами великого калібру". "Військово-технічне співробітництво з нашими стратегічними партнерами з питань отримання летальної зброї штучно заблоковано, і ми знову змушені розраховувати лише на власні сили", – підкреслив він.

  Секретар РНБО наголосив на необхідності розробити і реалізувати Державну програму виробництва українських боєприпасів. "Вона має реалізовуватися дуже швидкими темпами", – зазначив він, додавши, що до процесу виробництва боєприпасів можуть бути залучені близько 800 українських підприємств різного профілю – "це і хімічне виробництво, і машинобудування, і багато інших суміжних підприємств і структур".

  Нагадаємо, у вівторок, 14 червня, верхня палата Конгресу США ухвалила законопроект, що визначає бюджет Пентагону на 2017 рік. Відповідно до положень документа, передбачається надання Україні фінансової допомоги на оборонні потреби у розмірі $500 млн.

  Попередній матеріал
  За три дні бійці АТО знищили 38 окупантів та 33 одиниці бойової техніки ворога – розвідка
  Наступний матеріал
  У Лондоні до будівлі парламенту пливе ціла флотилія

  Турчинов назвав причини небажання Заходу надавати Україні озброєння

  Турчинов журналістам: ваша зброя – слово і вона повинна захищати Україну