Порошенко на Книжковому арсеналі
Порошенко на Книжковому арсеналі eurosolidarity.org

"Це вже братерство, це друзі": Порошенко на "Книжковому арсеналі" відвідав ветеранський намет

Читайте по-русски
П'ятий президент висловив подяку українським письменникам, видавцям і читачам за вклад у вітчизняне книговидавництво

П’ятий президент, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко разом з дружиною Мариною традиційно побували на "Книжковому Арсеналі". Насамперед Порошенки відвідали ветеранський намет, де представлені літературні твори зі спогадами учасників війни проти російської агресії, волонтерів та добровольців. Родина п’ятого президента поповнила свою домашню бібліотеку кількома десятками томів. 

"Вже 10 років поспіль наша родина не пропускає жодного "Книжкового Арсеналу". Тому що тут ми зустрічаємо людей, близьких по духу", – каже політик. 

"Ми сьогодні почали наші відвідини від намету ветеранів. Ми набрали там величезну кількість книжок. Це вже братерство. Це вже друзі. І ми відчуваємо себе справді єдиною командою", – наголошує Порошенко. 

Варто зазначити, що Володимир Зеленський з дружиною теж відвідав "Книжковий арсенал" і навіть придбав книжки на різну тематику, утім чинний президент не відвідав ветеранський намет, де представлені книги про російсько-українську війну.

Водночас Петро та Марина Порошенки активно цікавилися новинками на стендах українських видавництв, спілкувалися з авторами та видавцями. 

"Тут ти бачиш розвиток українського книговидавництва. Ти на власні очі можеш побачити, яку відстань пройшло книговидавництво України за ці 7-8 років. Ця відстань велика – ті заходи, які були вжиті для захисту української мови, для підтримки українського читача, українського видавця, створення Українського культурного фонду. Велика кількість ініціатив, які укріплюють українську державність. Які дають нам змогу захищати самоідентифікацію українців. І люди, які тут знаходяться, причому по обидва боки прилавка, точно є однодумцями. Вони пишаються своєю країною. Роблять величезний внесок в її розвиток", – наголосив п’ятий президент.

"На жаль, за останні два роки ситуація змінилася. Продовжуються атаки на мову, які ми намагаємося відбивати у парламенті. І поки що успішно відбиваємо. Так, як у 14-15 роках відбивали агресію Росії", – зауважує лідер "Європейської Солідарності". 

"Я також почув сьогодні під час відвідання, що книговидавництво переживає дуже складні часи. Їх позбавили на сьогодні підтримки. Але допомагають їм читачі. Велика вдячність тим авторам, які книжки пишуть. Велика вдячність тим видавцям, які ці написані авторами книжки видають. Велика вдячність учасникам "Книжкового Арсеналу", тим, які ці книжки продають. А найбільша вдячність – українцям, які ці книжки купують, які ці книжки читають. Моє побажання, моє прохання – читайте українську книгу", – закликав п’ятий президент. 

"Ми вас всіх запрошуємо відвідати "Книжковий Арсенал" і обов’язково придбати хоча б одну, або навіть декілька книжок для своєї родини – ви не пожалкуєте", – переконана Марина Порошенко. 

А Петро Порошенко наостанок сказав: "Маленька таємниця – коли ви виходите, відвідавши всі стенди "Арсеналу", у вас за спиною виростають крила".

 

Попередній матеріал
Команда Зеленського привела в Україну бідність серед працюючого населення – Розенко
Наступний матеріал
7 років тому Україна ратифікувала Угоду про асоціацію з ЄС – історія підписання та заплановані зміни
Loading...