5.ua

Фронтмен гурту "СКАЙ" про ставлення до виступів на території РФ: Це не політика - це війна

За словами Олега Собчука, гурт "СКАЙ" неодноразово виступав перед бійцями у зоні АТО і надалі буде продовжувати це робити

Фронтмен гурту "СКАЙ" в ефірі "Час:Online" на 5.UA висловив своє ставлення до виступів на території країни-агресора.

"Я скажу так, про себе скажу – ми відмовляємось їздити туди, тому що зараз це вже не політичне питання. Це не політика - це війна. І війна ведеться на нашій території, і агресія йде не з нашого боку. Тому ми відмовляємося їздити на територію Росії з концертами і будемо це робити доти, доки це не припиниться і не зміниться в якісний, хороший для України бік", - наголосив Олег Собчук. 

Також Олег Собчук розповів, що гурт неодноразово запрошували виступати на території окупованого Кріму, проте артисти відмовилися від цього.

Артист також додав, що неодноразово разом із гуртом їздили на передову і надалі будуть продовжувати їздити виступати для бійців у зоні АТО.

"Ми неодноразово їздили і були на передовій. І були на дуже-дуже передовій. І в канадському турі півтора чи два роки тому ми чотирма концертами ми зібрали близько 20 тисяч доларів на покупку аптечок, які потім вже в Авдіївці в десантників у 95-ій побачив на свої власні очі. Воно туди дійшло і я на свої очі побачив,  і то випадково", - розповів артист.

"Звісно і будемо далі їздити, тому що, якщо ми, скажімо так, зараз там не стоїмо зі зброєю, то  ми хоча б поїдемо туди і зіграємо для хлопців, побудемо з ними в одних умовах. Або дистанційно допоможемо якось. Однозначно якусь увагу ми будемо приділяти, тому що це потрібно робити", - підсумував Олег Собчук. 

Нагадаємо, що в ефірі "Час:Online" співоча пара Арсен Мірзоян та його дружина Тоня Матвієнко розповіли про своє ставлення до виступів українських артистів на території РФ.

Попередній матеріал
Експонати для музею Революції Гідності вже руйнуються – "Час. Підсумки тижня"
Наступний матеріал
У дніпровській лікарні розповіли про стан тяжкопоранених під Авдіївкою бійців
Теги:
Loading...

Лідер гурту "СКАЙ" заспівав душевну пісню для глядачів "5 каналу"

Канадські психологи приїдуть в Україну для реабілітації бійців АТО – фронтмен гурту "СКАЙ"

Фронтмен гурту "СКАЙ" про благодійні концерти та участь у відборі Євробачення – відео