Третій місяць у СІЗО перебуває активістка "Братства святого Луки"

  Третій місяць в СІЗО за яєчню на вічному вогні у Київському "Парку Слави". Ганна Сінькова, активістка "Братства святого Луки", залишається у слідчому ізоляторі щонайменше до 17 червня. Її обвинувачують у нарузі над могилою.
  Сьогодні у Печерському суді мав розпочатися розгляд резонансної справи, але, оскільки підсудну не доставили до зали засідань, слухання перенесли. За словами захисників Ганни Сінькової, вона не була вчасно поінформована про час і місце розгляду її справи, а отже не змогла домогтися того, щоб адміністрація СІЗО привезла її до Печерського суду. Адвокати запевняють - 29 травня сплив передбачений законом двомісячний термін перебування під вартою. А тому подальше утримання Ганни в слідчому ізоляторі - незаконне. Завтра захисники, родичі Ганни та народні депутати прийдуть до Лук`янівського СІЗО з вимогою відпустити Сінькову.

  Тетяна Близнюк, мати Ганни Сінькової: "29 травня у неї сплив, оце вже вона сидить все поза терміном. Тепер її не сповіщають, що вона має писати якесь клопотання, щоб сьогодні бути в суді. Крім того, неодноразово говорив мені слідчий, що на нього відбувається такий тиск, що йому легше бути в усьому винним, ніж випустити її. Він сказав, що якщо йому її випускати, то треба звільнятися з роботи. Він називав, що тиснуть на нього депутати від комуністів". 

  Нагадаємо, у грудні 2010-го 20-річна студентка Ганна Сінькова та ще дві дівчини влаштували смаження яєчні та сосисок в київському Парку слави. Так активістки "Братства святого Луки" висловили протест проти підвищення цін на газ та марного, на їхню думку, спалювання газу на "вічному вогні". Ганні інкримінють наругу над могилами. Покарання за цією статтею - від 3 до 5 років позбавлення волі.

  Попередній матеріал
  Повінь у Китаї - щонайменше 24 загиблих
  Наступний матеріал
  Кишкова інфекція у Європі йде на спад
  Теги: