Марш захисників
Марш захисників 5 канал

Трансляція Маршу ветеранів: "5 канал", "Прямий" та "Еспресо" – лідери серед інформаційних каналів у День Незалежності

Читайте по-русски
Марш Незалежності в центрі Києва став альтернативою до офіційних заходів влади

"5 канал", "Прямий" та "Еспресо", які транслювали Марш ветеранів та телемарафон до Дня Незалежності України, стали лідерами серед інформаційних каналів у понеділок, 24 серпня. Про це повідомляє "5 канал".

Зокрема, частка "5-го" під час трансляції Маршу становить 2,21%.

Марш Незалежності в центрі Києва, який став альтернативою до офіційних заходів влади і транслювався на "Прямому", "Еспресо" та "5 каналі", подивилися десятки мільйонів людей.

За аудиторією "Вся Україна 18+", зокрема, телеканал "Прямий" загалом посів 8 місце, обійшовши телеканали ТЕТ та "2+2".

У Києві "Прямий" із часткою 4,37% вийшов на 6 місце, обійшовши "Новий канал" та СТБ.

У Львові цей же телеканал із часткою 5,59% увійшов до першої п'ятірки перегляду разом із ICTV, "1+1", телеканалами "Україна" та "Інтер".

Вечірній телемарафон, який транслювався в ефірі трьох телеканалів за участі п'ятого президента Петра Порошенка та інших учасників Маршу Незалежності, ветеранів, волонтерів, громадських діячів, подивилися понад 2 мільйони людей.

Як відомо, 24 серпня у центрі Києва відбувся багатотисячний Марш Незалежності, організований ветеранськими і волонтерськими організаціями, громадськими активістами та рухами. У ньому взяли участь учасники війни проти російської окупації, родини загиблих на фронті, військові медики і капелани, опозиційні політики, діячі культури і тисячі українських патріотів.

Попередній матеріал
Справа Шеремета: суд почав підготовче засідання
Наступний матеріал
На Донбасі через необережне поводження зі зброєю загинув військовий
Loading...