5 канал

Трагедія в Керчі: у лікарнях досі перебувають 25 потерпілих

Стан потерпілих медики оцінюють як стабільний

У лікарнях на території анексованого Криму досі перебувають 25 потерпілих внаслідок масового вбивства у Політехнічному коледжі. Про таке повідомляє "Укрінформ", посилаючись на так зване "Мінохоронздоров'я Республіки Крим".

Наразі стан потерпілих медики оцінюють як стабільний.

"Стан потерпілих у трагедії в коледжі у Керчі залишається стабільним, погіршення здоров'я немає. Станом на ранок середи у лікарнях республіки знаходяться 25 осіб", – зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, трагедія в окупованій Керчі сталася в середу, 17 жовтня. Спочатку в політехнічному коледжі пролунав вибух, згодом стало відомо про масовий розстріл. В теракті підозрюють студента 4-го курсу цього самого коледжу Владислава Рослякова. За даними слідчого комітету Росії, 18-річний юнак відкрив вогонь у людей, а потому наклав на себе руки. Нині триває слідство. Загалом унаслідок трагедії 21 людина загинула, до півсотні поранених перебувають у лікарнях.

Як інформував 5.UA, 19 жовтня у Керчі та Ленінському районі Криму поховали 17 загиблих внаслідок атаки. Ще трьох, які прибули на навчання до Криму із Челябінська і Краснодарського краю, поховали у РФ.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Керченська трагедія: який вигляд нині має коледж, де загинуло понад 20 людей – ФОТО

Керченський коледж
/
Керченський коледж
/
Керченський коледж
/
Керченський коледж
/
Керченський коледж
/
Керченський коледж
/
Керченський коледж
/
Керченський коледж
/

Попередній матеріал
Смертельний аденовірус убив 6 дітей у США, є інші інфіковані
Наступний матеріал
Заробітчан у Росії нерідко використовують як наркокур'єрів – Українська Гельсінська спілка