Традиційна Гуморина в Одесі (репортаж)

  Гоголівський ювілей святкують і в столиці сміху. В Одесі відкрили пам`ятник письменнику. А на честь 1-го квітня там традиційна вже 36-та Гуморина. Попри скорочення фінансування цьогорічного дійства - жартували наповну, не обійшлося і без розіграшів від влади.

  Цьогоріч свято відкрили виставкою карикатур. Це своєрідна творча дуель українських та ізраїльських художників. У цей же час аналогічне дійство відбувається у місті Хайфа. Майже всі роботи на обох виставках присвячені фінансовій кризі.

  Ключовим моментом Гуморини стало відкриття пам`ятника письменникові Миколі Гоголю у Саду скульптур. Обіцяв потішити одеситів та гостей міста цього дня головний міліціонер країни. Юрій Луценко запевняв, у карнавальній ході візьмуть участь правоохоронці, перевдягнені у кримінальних авторитетів. Втім замість міліції лише колона новачків-комунальників.

  Решта одеських розваг - вже традиційні - жартівливі конкурси, парад команд КВК, феєрверки. У день 36-ї Гуморини одеситам до свята подарували ще й вихідний. У місті працювали лише робітники сфери розваг і перевізники. Мер Одеси напередодні зізнався, збирати гроші на свято було як ніколи складно.

  Найбільшим жартівником цього дня в Одесі визнали департамент інформаційних технологій міськради. З офіційної поштової скриньки 1-го квітня розіслали звернення мера про його відставку. Сама інформаційна служба це послання одразу ж назвала недолугим жартом, провокацією та хакерською атакою. Звернення Едуарда Гурвіца спростували ще під час гуморини.

  Олексій Єсін, Сергій Іщенко, Одеса, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.91Мб)

  Попередній матеріал
  Як Полтава святкує двохсотріччя Миколи Гоголя (репортаж)
  Наступний матеріал
  Чільник МЗС Ізраїлю заперечив угоди про створення держави Палестина
  Теги:
  Loading...