Чільник МЗС Ізраїлю заперечив угоди про створення держави Палестина

  Не встиг новий ізраїльський уряд пропрацювати і доби, як міністр закордонних справ робить різкі заяви. Авіґдор Ліберман голова партії "Наш дім - Ізраїль" назвав домовленості в Аннаполісі 2007-го року - порожніми словами і що їх не обов`язково дотримуватися. Тоді ізраїльська та палестинська сторони за участю США домовилися про створення окремої палестинської держави.

  Заява пана Лібермана обурила дипломатів, а екс-глава відомства Ципі Лівні навіть перебила палку промову наступника. Аргументи міністра такі: ні кнесет, ані уряд Ізраїлю ніколи офіційно не ратифікували угоду, укладену у Аннаполісі. Представники палестинської влади наголосили, що така позиція може підірвати й без того хистку стабільність у регіоні. Погляди Авіґдора Лібермана поділяє і новий прем`єр єврейської держави - Беньямин Нетаньяху.

  Авіґдор Ліберман, міністр закордонних справ Ізраїлю: "Є лише один документ, яким ми пов`язані і це аж ніяк не угода в Аннаполісі, яка не має ваги. Ми заявляли, що будемо поважати домовленості попередніх урядів. І зараз я кажу про так звану "дорожню карту" до миру. Хоча я голосував проти неї - це єдиний документ, ухвалений урядом, на відміну від домовленостей у Аннаполісі".

  Попередній матеріал
  Традиційна Гуморина в Одесі (репортаж)
  Наступний матеріал
  В Мережу запускають небезпечний вірус Conficer
  Теги:
  Loading...