Тіла загиблих українських альпіністів у Пакистані мають доправити на Батьківщину до кінця тижня [відео]

  Тіла трьох загиблих у Пакистані українських альпіністів мають доправити на Батьківщину до кінця тижня. Таку надію висловлюють і у вітчизняному МЗС, і в посольстві Пакистану в Україні. Очікується, що тіла доправлятимуть військовим літаком. Затримку дипломати - пояснюють організацією повітряного коридору.

  А от уцілілим - після нападу бойовиків - альпіністам зворотні квитки доведеться купувати самостійно. Пакистанська сторона - не бере на себе ці витрати. Спортсмени, що вижили, нагадаємо, досі не можуть вирушити до України, очікують коли їм повернуть спорядження. Воно залишилося в їхньому таборі, на який здійснили напад терористи, нині та територія заблокована військами. Так само - Ісламабад - наразі не визначився із сумою компенсації жертвам теракту та їхнім родинам. Відповідну вимогу в офіційній ноті надіслало вітчизняне МЗС. Раніше деякі українські медіа називали суму - 15 тисяч доларів. Однак, посольство Пакистану - її не підтвердило.

  Євген Перебийніс, речник МЗС України: "Ми сподіваємося, що репатріація тіл буде здійснена протягом найближчих днів до кінця цього тижня, як тільки будуть завершені всі юридичні формальності і оформлення пакистанською стороною. Що стосується компенсації, поки що не йдеться про розмір. Питання нами поставлене пакистанській стороні, ми очікуємо на відповідь посла Пакистану в Україні. Нині всі тіла в Ісламабаді, вони уже ідентифіковані. Триває процес організації репатріації цих тіл спеціальним бортом до України та інших держав. Літак перетинатиме багато кордонів, тому необхідно зібрати чимало дозволів. Щодо компенсації - досі у мене не має жодних письмових рішень із цього приводу".

  Попередній матеріал
  Зміна лідерів у правлячій партії Австралії
  Наступний матеріал
  Рада Європи визнала корупцію однією з найбільших загроз сучасного світу
  Теги: