5 канал

Теракт під ВР: суд постановив примусово доставити обвинуваченого

Підозрюваним висувають звинувачення у масових заворушеннях, тероризмі та посяганні на життя працівників правоохоронців

Суд у справі про теракт під Верховною Радою 31 серпня 2015 року постановив примусово доставити до зали засідань одного з обвинувачених. Про це повідомляє "5 канал". 

Як відомо, розгляд справи з 15 підозрюваними (серед яких члени ВО "Свобода") та 64 постраждалими не можуть розпочати по суті вже рік. Подільський районний суд столиці постійно переносить засідання або через неявку підозрюваних, або захисників, або прокурорів.

Сторона захисту та прокурори звинувачують один одного у затягуванні справи. Тому суд постановив обвинуваченого Володимира Райфа, який систематично не відвідує засідання без визначених причин, до зали засідань доправити примусово.

Справи обвинувачених, які не з'являються до суду через тривалу хворобу, можуть виокремити із загальної справи в інші провадження.

"Це звучить у виступах, в офіційних повідомленнях, що "Свобода" організувала мітинг під Верховною Радою, і з ініціативи організації "свободівців" відбуваються постійні такі відкладення. Ще раз підкреслюю – це повна маячня. Ми зацікавлені, у першу чергу, з'ясувати, хто дійсно був автором і замовником", – наголошує обвинувачений Ігор Швайка.

"У нас було колись засідання, коли з'явилися всі підозрювані, але той самий адвокат пан Швайка відмовився брати участь без одного зі своїх захисників, а в нього їх два. Це його право, але виникає питання – чи дійсно вони зацікавлені в розгляді?" – зауважив заступник начальника відділу ГПУ Андрій Шевченко.

Нагадаємо, судовий розгляд у справі про заворушення під Верховною Радою розпочався торік у вересні. Відтоді вдалося провести лише одне засідання, на яке з'явилися усі підозрювані. Тоді суд розпочав розгляд справи, але зачитати обвинувальний акт не вдалося й досі. Підозрюваним висувають звинувачення у масових заворушеннях, тероризмі та посяганні на життя працівників правоохоронного органу.

Попередній матеріал
Держзрада полковника ЗСУ: що відбувалось на суді над Без'язиковим
Наступний матеріал
Проект нової школи взялися пілотувати 100 шкіл по Україні – МОН
Loading...