5 канал

Криваві заворушення під ВР: засідання суду саботують адвокати, підозрювані та прокурор

На чергове засідання не прийшов навіть прокурор - замість нього прийшов новий представник обвинувачення. Документів при собі чоловік не мав

Володимир Райф, який є одним із підозрюваних у справі щодо масових заворушень під Верховною Радою 31 серпня 2015 року, зник. З ним не може зв'язатися його захисник. Відсутній він і за трьома адресами, за якими надсилають повістки, передає "5 канал". 

Нині у суді розглядають можливість проведення розшукових дій для встановлення його перебування. Окрім Райфа, на засідання у п'ятницю, 28 липня, не прийшли ще четверо підозрюваних, троє захисників та представник військової частини. Втім, з'явився новий представник обвинувачення.

Чоловік пояснив, що замінює прокурора, який перебуває на слідчих діях в інший області. Та й тут виявилися проблеми – представник обвинувачення не зміг представити суду жодного документа, який би підтвердив його повноваження.

"Не з'явивися прокурор. Та особа, яка є працівником Генпрокуратури не має підтверджених повноважень, що може працювати в цьому процесі. То це по суті стороння особа, яка зайшла, сіла в цей зал, взяла копію документу і почала працювати. З точки зору прокурора, це грубе процесуальне порушення", - каже підозрюваний Ігор Швайка.

Сам же прокурор давати будь-які коментарі відмовився. Зважаючи на таку ситуацію, розгляд справи перенесли на 18 серпня.

"У зв'язку із тим, що прокурору не надано процесуальний документ, який підтверджує його повноваження, неявкою захисників Кізіна, Соколюка, Свиридовського, а також обвинувачених Бурлика, Васильця, Логвинова, Райфа - відкласти розгляд справи", - постановив суддя Подільського райсуду Василь Бородій.

Зауважимо, що через періодичну неявку підозрюваних та потерпілих у суді досі не можуть стати до розгляду справи по суті.

Нагадаємо, 31 серпня 2015 року парламент ухвалив зміни до Конституції в частині децентралізації влади. Під Радою влаштували велелюдний протест й кинули гранату, від вибуху якої загинули четверо бійців Нацгвардії, ще близько 100 людей зазнали осколкових поранень.

Попередній матеріал
За рік середня зарплата в Україні зросла до 7360 гривень
Наступний матеріал
КВУ назвав найкращих та найгірших голів ОДА у I півріччі 2017 року
Loading...