заворушення під ВР (31 серпня), суд 5 канал

Суд щодо заворушень під ВР так і не почався: до обвинуваченого не прийшли адвокати

У серпні 2015 року під Радою активісти влаштували протест й кинули гранату, від вибуху якої загинули четверо нацгвардійців

У Подільському райсуді Києва вкотре так і не змогли розпочати оголошення обвинувального акта у справі про масові заворушення під Верховною Радою 31 серпня 2015 року. Про це повідомляє "5 канал".

Як стало відомо, засідання перенесли на 28 лютого. Причиною цього є те, що двоє захисників одного з обвинувачених у справі – Юрія Сиротюка не з'явилися до суду.

Сам обвинувачений Сиротюк стверджує, що в СІЗО уклав угоду з Голодняком і Бондарчуком. "Для того, щоб ця справа хоч формально влада могла показати, що це юридичний процес, а не політичний", – прокоментував Сиротюк.

У суді ж визнали, що без участі захисників судовий процес проводити неможливо. А от прокурор Андрій Шевченко наголошує: "На мій погляд, це є формою затягування".

"У нас сьогодні, як і попереднє засідання, планувалось оголошення нами обвинувального акта. Ніякої лінії захисту на стадії оголошення захисники не будуть приймати. Там 100 аркушів обвинувального акта. Ми їх оголошувати будемо не одну годину. Ми б сьогодні не завершили, навіть якби розпочали", – додає він.

Загалом у справі – 15 обвинувачених. Це представники партії "Свобода", зокрема, і нардепи попереднього скликання.

Нагадаємо, 31 серпня 2015 року парламент ухвалив зміни до Конституції в частині децентралізації влади. Під Радою влаштували велелюдний протест й кинули гранату, від вибуху якої загинули четверо нацгвардійців, ще близько 100 людей зазнали осколкових поранень.

Як повідомлялося, у листопаді під час слухання обвинувачених не задовольнили ані зала суду, ані суддя. Тоді вони заявили, що суддя не забезпечив належних умов для проведення справи.

Попередній матеріал
"Під постійними снарядами": чим живе прифронтова Авдіївка та хто потерпає від вогню окупантів
Наступний матеріал
До Дніпра прибув спецборт з пораненими у Авдіївці: лікарі розповіли про стан прибулих
Loading...

Справа про криваві заворушення під ВР: обвинувачених не задовольнили ані зала суду, ані суддя

Надкоротке засідання у справі заворушень під ВР: журналісти "5 каналу" зафільмували хроніку подій

Поліція розповіла про розслідування заворушень під Радою 31 серпня