5 канал

Теличенко: Необхідно позбавитися тих, хто ганьбить ГПУ перед суспільством – буде низка звільнень

Перші звільнення у ГПУ стануть сигналом для решти працівників змінюватися, зазначила заступник генпрокурора

Система прокуратури має позбутися тих співробітників, які її ганьблять. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Погляд" заявила заступник генерального прокурора України Валентина Теличенко.

"Зарплата – це дуже важливий елемент реформи, але починати треба навіть не із зарплати, а з того, що система прокуратури мусить позбутися тих, хто ганьбить її перед суспільством. Повинні втратити свої робочі місця люди непрофесійні, ті, які живуть невідповідно до своїх доходів, ті, щодо яких є підстави вважати, що вони корупціонери, хабарники тощо", – зазначила вона.

За її словами, у ГПУ передбачається звільнення сотень посад.

"Звичайно, буде багато звільнень ... на сотні вакансій, які утворяться, я передбачаю, буде новий набір працівників, і не важливо, чи це працівники з-поза системи чи з системи. Але важливо розробити такі критерії, щоби прокуратура поповнилася людьми професійними і чесними. От для цього треба буде хороша зарплата", – наголосила Теличенко.

Вона додала: "Не треба сподіватися, що 100% всіх позвільняємо, 100% всіх корупціонерів візьмемо на список і покараємо, я думаю, що кілька осіб звільнених з прокуратури уже будуть першим сигналом. А коли ці кілька переростуть у десятки, сотні – то це буде переконливим сигналом для решти працівників змінюватися".

Раніше заступник генпрокурора з питань реформ Валентина Теличенко заявила, що чесні прокурори соромляться в погонах вийти за двері, бо суспільство зацькує.

Попередній матеріал
Ан-178 здійснив перші показові польоти на міжнародному авіашоу – опубліковане відео
Наступний матеріал
Катастрофа MH17: Нідерланди восени повідомлять, звідки був збитий лайнер
Теги:
Loading...

Генпрокурор: На все приходить час розплати

Подробиці першої прес-конференції Луценка на посаді Генпрокурора

Генпрокурор назвав ім'я свого першого заступника

Блискавичне призначення Луценка Генпрокурором: карт-бланш чи кадрова безвихідь

Деканоідзе озвучила свої очікування від нового генпрокурора

5 канал - трансляція наживо