Boeing-777 5.ua

Катастрофа MH17: Нідерланди восени повідомлять, звідки був збитий лайнер

  Міжнародна слідча комісія перебуває на фінальній стадії розслідування у справі про збитий над Донбасом малайзійський Boeing-777

  Прокуратура Нідерландів повідомила в п'ятницю, 3 червня, що міжнародна комісія (JIT), яка розслідує катастрофу на Донбасі, представить перші висновки слідства на початку осені, передає Deutsche Welle.

  У першій доповіді комісія має намір повідомити про те, яку зброю було використано, щоб збити літак, і точно вказати пункт, в якому її було розміщено.

  Зараз розслідування перебуває на підсумковій стадії, мовиться в заяві відомства, однак слідчим, як і раніше, бракує низки свідчень. Зокрема, йдеться про інформацію про установки "Бук", яку комісія запросила у Росії, але дотепер не отримала.

  Держпрокуратура Нідерландів поінформувала країни, яких торкнулася трагедія рейсу MH17, що вона очікує відповіді російської сторони протягом двох місяців із тим, щоб вчасно використовувати цю інформацію для висновків судово-медичної експертизи.

  До міжнародної комісії входять представники прокуратури і поліції Нідерландів, Австралії, Малайзії, Бельгії та України. Ці країни спільно ведуть кримінальне розслідування з метою знайти винних в аварії малайзійського "Боїнга" і притягнути їх до відповідальності.

  Одна з найбільших авіакатастроф за всю історію сталася 17 липня 2014 року. Тоді над селом Грабове неподалік Луганської області загинуло 298 людей. Українська сторона вже неодноразово заявляла, що літак збили проросійські найманці.

  Як повідомляв 5.ua, 3 січня засновник експертної групи Bellingcat Еліот Хіггінс оголосив про скорочення списку осіб, які можуть виявитися причетними до загибелі літака "Малазійських авіаліній". У новій редакції списку присутні 20 російських військових.

  Нагадаємо, австралійський коронер Майкл Барнс оголосив результати розслідування загибелі шести громадян Австралії, які перебували на борту малайзійського Boeing-777, збитого у 2014 році у небі над Донбасом. За його словами, їх загибель стала "частиною масового вбивства".

  Попередній матеріал
  Теличенко: Необхідно позбавитися тих, хто ганьбить ГПУ перед суспільством – буде низка звільнень
  Наступний матеріал
  Сполучені Штати вперше завдали удару по ІД з авіаносця в Середземному морі
  Теги:
  Loading...
  Американський адвокат хоче відсудити у Путіна $330 млн через збиття MH17

  Американський адвокат хоче відсудити у Путіна $330 млн через збиття MH17

  У мережі з’явилося відео пересування "Бука", з якого ймовірно був збитий MH17

  У мережі з’явилося відео пересування "Бука", з якого ймовірно був збитий MH17

  Експерти Bellingcat оприлюднили звіт щодо розслідування трагедії MH17

  Експерти Bellingcat оприлюднили звіт щодо розслідування трагедії MH17