Вадим Пристайко
Вадим Пристайко Facebook / Міністерство закордонних справ України

Телеміст Литва-Україна: Пристайко подякував литовському народові дописом у Twitter

Читайте по-русски
Сам український міністр до студії не прийшов, натомість МЗС представив його заступник Василь Боднар

Чільник МЗС України Вадим Пристайко подякував народові та керівництву Литви за участь у благодійному телемості "Разом до перемоги", трансльованому литовським телеканалом LTR та українським "5 каналом". 

Пристайко написав у своєму Twitter: "Дякуємо братньому литовському народу та керівництву Литви за участь у IV благодійному телемарафоні на підтримку України "Разом до перемоги". Окремі слова подяки – Jonas Ohman, Blue/Yellow за організацію заходу! Пам’ятаємо і шануємо Героїв 13 січня! Слава Литві! Слава Україні!"

Зазначимо, що сам український міністр до студії не прийшов. Натомість МЗС представив його заступник Василь Боднар.

Водночас до участі у благодійному телемарафоні з боку Литви долучився президент Литви Ґітанас Науседа. Він зазначив, що литовський народ, як ніхто інший, розуміє біль України у боротьбі з російським окупантом.

Крім того, до студії у Литві прийшов міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс. Він наголосив, що Литва завжди захищатиме Україну та допомагатиме її народу у боротьбі за свою свободу.

Міністр оборони Литви Раймундас Каробліс також звернувся до українців під час благодійного телемосту між Україною і Литвою "Разом до Перемоги!". Він наголосив, що "бій України не має бути лише її справою – це і справа всієї західної цивілізації".

З теплими словами звернулася до українців і литовців попередній президент Литви Даля Грибаускайте. Важливо допомогти всім, хто бореться проти агресії, хто виборює свободу, відстоюючи свою Батьківщину, наголосила вона.

Попередній матеріал
Люди вистояли – не вистояв бетон: річниця падіння Донецького летовища
Наступний матеріал
"Наслужили" більш як на 2 мільйони: топчиновники Мінкульту отримали "під ялинку" рекордні зарплати
Loading...