Олег Татаров
Олег Татаров pravda.com.ua

Татаров написав заяву про призупинення службових повноважень – ОПУ

Читайте по-русски
Татаров також з'явився в Національному антикорупційному бюро

Заступник керівника Офісу президента Олег Татаров написав заяву про призупинення своїх службових повноважень. Про це заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк, передає "Українська правда".

Каже: Татаров тимчасово не виконуватиме своїх обов'язків через суспільний резонанс справи, в якій фігурує. Повноваження передав іншій посадовій особі. За словами Подоляка, Татаров захищатиметься як приватна особа.

Олег Татаров також з'явився в Національному антикорупційному бюро. Його викликали у кримінальному провадженні щодо афери з майном національної гвардії. Після відвідування НАБУ Татаров поспілкувався з журналістами. Розповів, що отримав документи для ознайомлення зі справою та оголосив, що найближчим часом доведе незаконність цього розслідування стосовно нього.

Нагадаємо, у п'ятницю НАБУ та САП повідомили про підозру заступнику голови Офісу президента Олегу Татарову. Йому закидають причетність до фальсифікації експертизи задля заволодіння майном Нацгвардії. Йдеться про афери з квартирами, де головним фігурантом є колишній народний депутат та забудовник Максим Микитась.

Раніше в НАБУ заявляли про тиск на слідство в цій справі, оскільки генпрокурорка Ірина Венедіктова замінила процесуальних керівників. Сам Татаров називав справу проти нього помстою від директора бюро Артема Ситника нібито за критичні висловлювання в його бік. А 14 грудня Печерський суд вирішив передати справу, в якій фігурує заступник керівника Офісу президента, із Національного антикорупційного бюро до Державного бюро розслідувань. Після цього Артем Ситник заявив, що подасть апеляцію, і зробить усе можливе для того, щоби завершити розслідування.

 

Попередній матеріал
Діснейленд в Україні або мрії Зеленського та реальність – "Час Ч"
Наступний матеріал
Кличко: у Києві лікарняні ліжка заповнені майже на 50%
Loading...