Ключі
Ключі Shutterstock

Тарас Тополя: "Після того як я написав пост, людина із прізвищем Хомчак повернула державі службове житло"

Читайте по-русски
Тополя каже, що розслужебнення квартир уже стало звичною практикою в Україні

Соліст гурту "Антитіла" Тарас Тополя в ефірі "5 каналу" у програмі "Рандеву" розповів, яка нині ситуація із житлом для військових та чим завершилася його публікація у Facebook про розслужебнення державних квартир. 

Читайте також: Скандал із квартирами Хомчака: у чому співак Тополя звинувачує головнокомандувача і як реагує Генштаб

"Людина із прізвищем Хомчак у терміновому порядку купила інші квартири, а (службові – ред.) повернула на баланс держави. І це сталося дуже швидко", – говорить Тополя.

При цьому додає: вже стало нормальною практикою, коли генерали розслужебнюють квартири від ЗСУ, натомість офіцери по 25 років стоять у черзі на квартиру і винаймають житло, а їхні сім’ї руйнуються.

"Оця вся правова казуїстика про службове житло. Ми всі знаємо, як розслужебнюються квартири. І це повально, якщо людина отримує службове житло в хорошому місці, варіантів, що воно повертається – про що ми говоримо? Я вважаю це ненормальним, коли величезна кількість бойових офіцерів, сержантів стоять у черзі на квартиру 25 років чи живуть в орендованих квартирах, не отримуючи житла. Руйнуються сім'ї, долі ламаються. Про яку повагу до ЗСУ можна говорити... Я вважаю, що в декого стільки, а дехто стоїть 25 років на черзі, в країні, яка воює, в країні, яка критично потребує поваги і авторитету і до генералів, і до військових, питання взагалі не має виникати. Питання: нащо людині три квартири?" – зазначає Тополя.

Співак також каже: подейкують, що в Міноборони є 500 квартир, які чекають на розподілення. І там тільки сидять і чекають, хто дасть більшого хабаря.

Дивіться повне відео інтерв'ю з Тарасом Тополею:

Як повідомляв 5.UA, Тополя розповів, як витіснити Росію з українського інфопростору.

Попередній матеріал
В Португалії в новорічну ніч введуть комендантську годину
Наступний матеріал
Суд знову відправив Стерненка під домашній арешт
Loading...