військові навчання_Десна 5.ua

Тактика, стрільби та розвідка: У Десні стартували триденні навчання за новітніми методиками

Практику проведення вишколу українські військові запозичили у бійців НАТО

У навчальному центрі в Десні тривають навчання старшинського складу українських збройних сил.  150 сержантів під час триденних зборів покращуватимуть свої знання та навички з військової справи. На них чекає випробування з тактики, стрільби, польової медицини, а також розвідка та зв'язок, передає "5 канал".

Один з етапів навчань - вогнева підготовка. Це практичні заняття на полігоні. Сержанти стріляють з усіх видів стрілецької зброї - від автоматичних та ручних гранатометів до пістолетів для ведення близького бою.

"Зараз вже противник працює в населених пунктах. Ця вправа відпрацьовується для того, щоб в наших бійців були навички  відпрацювання в такому режимі", - пояснює старшина навчального взводу Павло Третяк.

"Ці новітні методики доводяться до нас, ми проводимо їх узагальнення, впровадження в життя. Відповідно, потім ми повернемося до своїх гарнізонів, частин, де будемо доводити цю методику ведення бойової підготовки, бойових дій своїм підлеглим сержантам для того, щоб вони навчали свій особовий склад", - додає головний старшина 26-ї артилерійської бригади Андрій Тарасюк.

Дивіться також: "Стрільби по паперових мішенях і не тільки": як проходять навчання у зоні АТО

Підготувати особовий склад для виконання завдань - основна робота старшин у Збройних Силах. Таку практику запозичили у військових НАТО. Вона набагато ефективніша, аніж було колись у радянській армії.

"Основна наша задача - це підготовка особового складу для того, щоб наші солдати поверталися живими із зони бойових дій і щоб вони успішно виконували ті завдання, які на них покладені. По-перше, ми вивчаємо досвід бойових дій в зоні АТО. По-друге, є новітні методи підготовки, які ми вивчаємо в країнах НАТО. І такі збори ми проводимо спеціально, щоб поновлювати свої знання, вдосконалювати їх", - зазначає головний старшина ЗСУ Олександр Косинський.

Зазначимо, що професійний сержантський корпус у ЗСУ почали формувати від 2005 року. Утім, лише з початком бойових дій на Сході країни корпус вдалося повністю укомплектувати та зробити ефективнішою роботу старшин ЗСУ.

Наталка Коцкович, Ян Доброносов, Чернігівська область, "5 канал"

Попередній матеріал
Амстердам повертає Україні скіфське золото: чому скарби опиняться в Києві ще не скоро
Наступний матеріал
Кремль недаремно відпустив Савченко – Тимчук
Теги:
Loading...
"Common Challenge - 16": У Польщі стартують військові навчання ЛитПолУкрБриг

"Common Challenge - 16": У Польщі стартують військові навчання ЛитПолУкрБриг

Україна показала військовими навчаннями поблизу Криму зміну трендів – журналіст

Україна показала військовими навчаннями поблизу Криму зміну трендів – журналіст

"Стрільби по паперових мішенях і не тільки": як проходять навчання у зоні АТО

"Стрільби по паперових мішенях і не тільки": як проходять навчання у зоні АТО

Видовищні навчання: іноземці провели курс підготовки для українських лікарів

Видовищні навчання: іноземці провели курс підготовки для українських лікарів