Twitter / Андрій Дещиця

"Common Challenge - 16": У Польщі стартують військові навчання ЛитПолУкрБриг

  У Польщі стартує сертифікаційне командно-штабне навчання ЛитПолУкрБригу

  Командування Литовсько-Польсько-Української бригади та офіцери штабів приданих батальйонів прибули на загальновійськовий полігон Збройних сил Республіки Польща «Демба» для участі в сертифікаційному командно-штабному навчанні «Common Challenge – 16», яке розпочнеться 11 грудня і триватиме п'ять днів повідомляє Урядовий портал.

  До маневрів залучено 18 українських офіцерів національної складової ЛитПолУкрБриг під керівництвом заступника командира бригади полковника Володимира Юданова. Також участь у навчанні візьме штаб десантно-штурмового батальйону 80 окремої десантно-штурмової бригади ВДВ ЗСУ під командуванням комбата майора Олега Баляса.

  «Наразі ми прибули на полігон, розгорнули командні пункти бригади та приданих батальйонів і розпочали підготовку до цьогорічного підсумкового екзамену– сертифікаційного КШН «Common Challenge – 16». Власне навчання розпочнеться 11 грудня. Міжнародна сертифікаційна комісія, до складу якої входять військовослужбовці США, Польщі, Литви та України, згідно з стандартами НАТО перевірить готовність командування багатонаціональної бригади до виконання широкого спектру миротворчих операцій. Це серйозний захід, і ми маємо кілька днів, щоб ще раз переглянути наші процедури, перевірити готовність особового складу та успішно скласти цей залік», – прокоментував полковник Володимир Юданов.

  Попередній матеріал
  Перевірка без попередження: Луценко вирушив із ревізією до виправної колонії на Житомирщині – фото
  Наступний матеріал
  В Ужгороді п'яний суддя півтори години втікав від патрульних
  Теги:
  Loading...
  "ЛитПолУкрбриг" наближує Україну до НАТО – Дуда

  "ЛитПолУкрбриг" наближує Україну до НАТО – Дуда

  "ЛитПолУкрбриг" хочуть назвати на честь князя Острозького

  "ЛитПолУкрбриг" хочуть назвати на честь князя Острозького