Табачник найбільш непрозорий міністр в уряді

  Найбільш непрозорий міністр в уряді - міністр освіти Дмитро Табачник, а найбільш радо і щиро відповідає на запитання журналістів - Вінницька міська рада.

  Такі висновки моніторингу відкритості органів влади, які провели громадські експерти в межах кампанії "Знати, щоб діяти!". Центр політичних студій та аналітики промоніторив усі хвилі запитів, надісланих у обласні та міські ради. Виявили: влада переважно імітує доступ до інформації, закон про доступ до інформації виконує - лише наполовину.

  Віктор Таран, голова Центру політичних студій та аналітики: "Всім номінантам ми надішлемо дипломи. Найгірша вийшла Тернопільська міськрада. Парадоксально, але найкраща держадміністрація, теж у Тернополі. От такий дисонанс в одній області. Найгірші луганська облдержадміністарція і одеська. Власне тут такі красиві мавпочки. Каламутну воду отримує Ужгород, а чисту правду - Волинь".

  Максим Лациба, експерт Українського незалежного центру політичних досліджень: "Якщо Міністерство внутрішшніх справ тільки 11 запитів залишило без відповіді, а отримало 1700, то виявляється для того, щоби робити реформи в системі освіти - потрбіна тиша. І чим менше люди будуть знати, тим  краще. Тому на жаль, Дмитро Табачник отримав таку сумну премію. Найбільшого утаємничувача інформації про діяльність мінстерства". 

  Попередній матеріал
  Теракт у Багдаді: 31 людина загинула
  Наступний матеріал
  Флеш-моб на підтримку Винничука відбувся у Львові [відео]
  Теги: