5 канал

"Сируватий" – Луценко охарактеризувала законопроект про перехід парафій Московського Патріархату

  Однак вона не сумнівається в тому, що дискусія увійде в конверсійну площину

  Народний депутат України, представник Президента у Верховній Раді Ірина Луценко заявила, що законопроект про законодавче врегулювання процедури переходу парафій Московського Патріархату в Православну церкву України варто доопрацювати й після цього ухвалити, не затягуючи час, повідомила посадовець в ефірі телеканалу "Прямий".

  "Закон "сируватий" і не відповідає ще всім тим моментам, які потрібно сьогодні узгодити. Тому на цьому пленарному тижні, я думаю, ми розпочнемо цю дискусію. У залі політики висловлять свою думку, напрацьовані будуть у політичних дискусіях правильні правила переходу, надання можливості й глибокої покрокової процедури кожній громаді, як зібратися, якою кількістю голосів, як це має відбуватися, що має бути з майном, як має поводитися держава, якщо це державне чи комунальне майно, яким чином має переходити громада. Це має бути закон, який не залишить крапок. Це закон, який має прописати чітку процедуру, він не повинен бути рамковим", – наголосила Луценко.

  Однак вона не сумнівається в тому, що дискусія увійде в конверсійну площину, та в будь-якому разі законопроект має бути таким, який забезпечить плавний та безболісний перехід.

  Як повідомляв 5.UA, набув чинності закон "Про свободу совісті та релігійні організації", який зобов'язує церкви, що входять до структури релігійної організації, центр якої розташований у країні-агресорі РФ, зазначати таку приналежність у своїй назві.

  Попередній матеріал
  У Чорне море прямує десантний корабель США
  Наступний матеріал
  Ця подія об'єднає народ: глава УГКЦ привітав українців з отриманням Томосу
  Loading...

  Ніч перед Різдвом: головні традиції святкування

  Уперше українською: після підписання Томосу у храмі заспівали колядку "Нова радість стала"

  Перехід парафій МП до ПЦУ: Парубій розповів, коли планує внести на розгляд ВР законопроект про врегулювання процедури

  Закон про перейменування УПЦ МП набув чинності

  Законодавчий казус: чому мораторій на продаж землі в Україні не діятиме близько 20 днів

  Закон про перейменування УПЦ МП: Луценко пояснила, чи будуть штрафи за порушення