president.gov.ua

"Символічний подарунок": волонтери закликають допомогти звільненим з ОРДЛО заручникам

Нині тим, хто перебував у заручниках на окупованих територіях, потрібна будь-яка увага. Їм важливо пам'ятати, що про них не забувають

Волонтери закликають підтримати звільнених з полону українців. Йдеться про тих цивільних, чиї домівки й родини нині на непідконтрольній території. Цих людей лікують державним коштом у медзакладі Державного управління справами, проте певної підтримки від небайдужих громадян вони таки потребують, переконують волонетри "Народного тилу".

"Насамперед їм потрібен одяг, хоч як би банально це звучало. Люди вийшли з тюрми без можливості, щоб їх хтось зустрів, щось їм передав. Можливо, люди можуть зробити подарунки на Новий рік, символічні подарунки. Мова не про коштовні подарунки, а про вияв уваги, бо вона їм справді потрібна. Можливо, якісь дитячі малюнки, листи. Якимсь чином виявляти знаки уваги до звільнених", – розповідає волонтер Анна Гвоздяр. 

 

Як повідомляв 5.UA, 27 грудня 2017 року, з нагоди новорічних і різдвяних свят відбувся обмін утримуваними особами, який назвали наймасштабнішим. У результаті обміну на Донбасі звільнено 73 українських заручники, утримуваних проти їхньої волі на непідконтрольних уряду територіях Донбасу. Своєю чергою українська сторона передала 233 особи шляхом помилування і звільнення їх з-під варти. Згодом стало відомо, що держава виділить заручникам по 100 тисяч гривень допомоги, а той період, протягом якого українців незаконно утримували бойовики, зарахують до трудового стажу.

Вдома: Як зустрічали звільнених з ОРДЛО заручників у "Борисполі" – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Чи стане звільнення заручників початком виконання Мінських угод: ексклюзивне інтерв'ю з Геращенко – "Час. Підсумки дня"
Наступний матеріал
Напередодні обміну окупанти збільшили кількість українських полонених до 177 осіб – Геращенко
Loading...