Силовикі залишили свої позиції біля АП

  Жодного автобуса з силовиками поблизу Адміністрації Президента вже немає. Біля входу до будівлі залишилася лише одна автівка Державтоінспекції, де перебуває двоє міліціонерів. Водночас автобуси з бійцями МВС залишили площу перед парламентом.

  Силовики поспішали і залишали амуніцію, й провіант. Посадка в автобуси нагадувала години пік: командири буквально заштовхували бійців. Навколо Верховної Ради ще лежать дерев`яні піддони та матраци, на яких спали силовики. У діжках, біля яких вони грілися, палає вогонь. Ящики з касками, що залишилися після Внутрішніх військ під парламентом, активісти вирішили занести на Майдан Незалежності для захисту протестувальників. Журналісти й собі розбирали міліцейський провіант. Дехто каже: на сувеніри, але більшіть для захисту на майбутнє. На питання медійників навіщо така квапливість силовики відповідали, що не знають. Дехто казав, що поспішають, бо їдуть додому.

  Журналіст: «Хлопці, куда ви?»

  Силовик: «Не знаемо».

  Журналіст: «Не знаєте».

  Силовик: «Ні».

  Журналіст: «Скажіть, будь ласка, стріляти ще будуть у Києві?»

  Силовик: «Чим стріляти? Палкою?»

  Журналіст: «Це виконання тої постанови?»

  Силовик:  «Закривайте, закривайте».

  Жінка: «Боюся, що це якийсь кривавий сценарій, зараз покинути, саме в цей момент, а не через годину, не через дві. В той момент коли відбувається підписання або не підписання Угоди про відновлення Конституції і так далі. Тобто, може хтось провокувати Майдан зараз на те, щоб наприклад, на штурм Верховної Ради».

  Після того, як бійці Внутрішніх військ залишили територію Верховної Ради, автобуси бачили на Дніпровській набережній. Колона рухалася від Поштової площі до моста Патона, потім повернула праворуч до пам’ятника Вітчизни-матері. Транспорт Внутрішніх військ супроводжують міліцейські Джипи.

  Попередній матеріал
  В Вікіпедії розмістили список загиблих учасників Євромайдану
  Наступний матеріал
  Депутати відновили дію Конституції 2004 року
  Теги:
  Loading...