Петро Порошенко
Петро Порошенко Скріншот відео

Сила в єдності: Президент привітав українців із Новим роком та Різдвом – відео

  Глава держави також привітав українських воїнів, які нині служать на передовій

  Біля Софійського собору Президент України Петро Порошенко звернувся у своєму новорічному привітанні до українців, яке транслювали телеканали. Окрім побажань миру та злагоди, зокрема, сказав, що цього року Україна відзначатиме століття Акту злуки.

  Глава держави також привітав українських воїнів, які нині служать на передовій. Згадав у щорічному зверненні і про полонених у російських тюрмах моряків, політв'язнів та громадян, що стали заручниками на тимчасово окупованих територіях.

  "Тож дозвольте від вашого імені, насамперед, привітати українських воїнів. Це вони гарантують нам тишу і спокій в цю новорічну ніч. І хай вдячність нашу, і тепло наших сердець відчують і моряки, які перебувають в російському полоні. І поранені серед них – Андрій Ейдер, Василь Сорока, Андрій Артеменко. І українські політв'язні в російських тюрмах. І наші громадяни, які стали заручниками на тимчасово окупованих територіях. Я звертаюся до мільйонів співвітчизників у Криму та по той бік Донбасу. Ми обов'язково повернемося до вас з миром", – наголосив глава держави.

  Попередній матеріал
  Від 1 січня в Україні зросла мінімальна зарплата
  Наступний матеріал
  110 річниця народження Степана Бандери: які історії розповідають односельчани провідника ОУН
  Loading...