"Stop Putin's War in Ukraine 3.0" Facebook//IrenavonBurg

Путін, готуйся: друзі України збираються на всесвітній протест проти російської агресії

21 січня по всьому світу відбудуться акції проти путінської війни

У суботу, 21 січня 2017 року, о 14:00, українські патріоти і друзі України зберуться на черговий всесвітній протест проти російської агресії "Stop Putin's War in Ukraine 3.0".

"Багато хто з країн підключається до акції. В Росії вони також будуть – Санкт-Петербург, Улан-Уде, Новосибірськ…  З'явилися люди, які хочуть підтримати цю акцію. І це не українці, а люди, яким не байдуже, а саме – російські опозиціонери", – зазначила в ефірі "5 каналу" куратор акції "Стоп Путін!" у Швейцарії Ірина фон Бург. 

Більше інформації знайдете у відео:

"Акції пройдуть по всій Україні, практично у кожній області – Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Житомир, Луцьк. Донецька область – це Маріуполь, Краматорськ, Слов’янськ. Практично кожне місто України долучаться до цієї акції і долучається весь світ. По Україні акції відбудуться о 15 годині, 21 січня, у суботу. В Європі плануються о 14-й, але міста можуть змінювати години, тому краще слідкувати за інформацією у Facebook", – додала куратор акції "Стоп Путін!" в Україні Олена Живко.

Головними вимогами "Stop Putin's War in Ukraine 3.0" є:

1. Вивести усі іноземні збройні формування, військову техніку, а також найманців з території України (включно з Кримом) під наглядом ОБСЄ. Роззброїти всі незаконні групи. Відновити повний контроль над державним кордоном з боку України у всій зоні конфлікту, згідно з п.п.9-10 Мінських угод від 12.02.2015 р. і резолюції Генасамблеї ООН від 16.11.2016 р.

2. Збільшити спостережну місію ОБСЄ до 24 годин на добу, сім днів на тиждень, та допустити її до частини українсько-російського кордону, яку Україна тимчасово не контролює, тому що російсько-сепаратистські війська припиняють атаки тільки тоді, коли спостерігачі ОБСЄ присутні на фронті.

3. Негайно звільнити всіх заручників і незаконно утримуваних осіб (включаючи українських полонених, військових та цивільних, що незаконно утримуються на територіях Криму, Донбасу і країни-агресора Росії, а також громадян інших країн), які знаходяться під арештом за політично мотивованими і сфабрикованими звинуваченнями - згідно з п.6 Мінських угод від 12.02.2015 р.

4. Звільнити тимчасово окуповану країною-агресором Росією територію Криму і Севастополя, згідно з резолюцією Генасамблеї ООН від 16.11.2016 р.

Нагадаємо, минулого року 60 країн світу виступили на підтримку України та взяли участь в акції "Стоп Путін".

Попередній матеріал
На Луганщині СБУ натрапила на чиновницю "ЛНР", що хотіла отримати пенсію в Україні
Наступний матеріал
Тетерук: Савченко робить можливим уникнення Росією відповідальності за агресію проти України
Loading...
Розсекречений звіт розвідки США: Путін допоміг Трампу перемогти на виборах

Розсекречений звіт розвідки США: Путін допоміг Трампу перемогти на виборах

Маккейн: Поведінка Путіна – це поведінка бандита й убивці

Маккейн: Поведінка Путіна – це поведінка бандита й убивці

"Росія намацує лінії розлому західних держав": Байден попередив про плани Путіна вплинути на вибори в ЄС

"Росія намацує лінії розлому західних держав": Байден попередив про плани Путіна вплинути на вибори в ЄС