псевдопереселенка з "ЛНР" СБУ

На Луганщині СБУ натрапила на чиновницю "ЛНР", що хотіла отримати пенсію в Україні

Ще 2014 році жінка влаштувалася старшим помічником начальника пенсійного відділу в одному з бандформувань "ЛНР"

На пункті пропуску Мілове, що на Луганщині, співробітники СБУ викрили псевдопереселенку, яка намагалася потрапити на мирні території, що контролюються Україною, для оформлення пенсії.  Про це інформує прес-служба СБУ.

Як вдалося встановити правоохоронцям, жінка постійно проживає у Луганську, а після початку бойових дій у 2014 році влаштувалася старшим помічником начальника пенсійного відділу одного з бандформувань терористичної організації "ЛНР".

"У 2016 році вона звільнилася зі "служби", оформила пенсію від псевдореспубліки та спробувала оформити також українську пенсію, маючи на меті повернутися на тимчасово окуповані території", – зазначили правоохоронці.

Як стало відомо, під час спілкування зі співробітниками СБУ жінка заперечувала окупацію Луганської області бойовиками т.зв. "ЛНР", проте наголошувала, що вона є громадянкою України. Наразі слідчі дії тривають. 

У СБУ також додали, що за оперативною інформацією, у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем на Донбасі стрімко збільшується кількість псевдопереселенців, які, проживаючи на підконтрольних територіях "ДНР" та "ЛНР", намагаються отримувати соціальні виплати з держбюджету України.

Попередній матеріал
Заключне пленарне засідання ВР п'ятої сесії - відео
Наступний матеріал
Путін, готуйся: друзі України збираються на всесвітній протест проти російської агресії
Loading...