http://newsroom.kh.ua/

Викладачка із Харкова пише вірші про "ЛНР" та "ДНР", а українців називає окупантами

Викладач Харківського національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого виступає прихильником російської агресії та поширює фейки терористів

Жителька Харкова 41-річна Владислава Броницька, яка працює викладачем у Харківському національному юридичному університеті у соцмережах публікує вірші про терористичні республіки, а українців називає "окупантами". Про це повідомляє видання NewsRoom, проаналізувавши пости викладача у соцмережі.

Як зазначається у матеріалі, жінка в університеті викладає студентам економічну теорію, але крім цього, активно виступає прихильником російської агресії та поширює у мережі фейки терористів.

У виданні відзначили, що лише за 13 січня 2017 року на її сторінці опубліковано два матеріали із звинуваченнями "укрокарателів" в обстрілі Дебальцевого, а також нібито у вбивстві та зґвалтуванні дівчини з Красногорівки.

Також у матеріалі повідомляють про те, що свою антиукраїнську позицію Владислава Броницька висловлює досить давно – в 2014 році вона була активною учасницею проросійських мітингів, давала інтерв'ю російським телеканалам про "бандерівців у Харкові", а також писала вірші про "сатанинський Євромайдан" і "нацистський збрід".

http://newsroom.kh.ua/

Проте, незважаючи на антиукраїнську позицію та внесення в базу "Миротворця" як "сепаратистки" й "активної учасниці проросійських мітингів", Владислава Броницька продовжує викладати у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, пише вірші про батальйон Мозгового й отримує "поетичні нагороди" від росіян.

http://newsroom.kh.ua/

У свою чергу в юридичній академії про викладача-сепаратиста знають і зараз вирішують, чи продовжувати з нею трудову угоду. Так, проректор з навчальної роботи Юрій Барабаш стверджує, що університет такої позиції викладача не підтримує.

"Університет у жодному разі не підтримує її позицію. Зараз Владислава Броницька працює на 1/4 ставки, веде пари на одному з факультетів. Можна говорити про те, що її доступ до студентів обмежений. 30 червня 2017 року у неї закінчується контракт, ми вивчаємо всі факти, в тому числі і позицію в соцмережах, і будемо приймати рішення", – повідомив Юрій Барабаш.

Варто зазначити, що в листопаді минулого року стало відомо про те, що в Миколаєві керівництво національного університету імені Сухомлинського дозволило в навчальний час транслювати студентам документальні стрічки про бойовиків, яких начебто убивають так звані українські карателі на Донбасі.

Попередній матеріал
Від ножа до гранатомета: У Нацгвардії стартував зимовий сезон навчань
Наступний матеріал
Тереза Мей озвучила план по Brexit: Британія не розраховує на "часткове членство" в ЄС
Loading...
На Донеччині СБУ викрила інформаторську мережу "ДНР"

На Донеччині СБУ викрила інформаторську мережу "ДНР"

СБУ затримала інформатора "ЛНР", який збирав інформацію про дислокацію сил АТО

СБУ затримала інформатора "ЛНР", який збирав інформацію про дислокацію сил АТО

На Луганщині затримали інформатора терористів

На Луганщині затримали інформатора терористів