http://newsroom.kh.ua/

Викладачка із Харкова пише вірші про "ЛНР" та "ДНР", а українців називає окупантами

Викладач Харківського національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого виступає прихильником російської агресії та поширює фейки терористів

Жителька Харкова 41-річна Владислава Броницька, яка працює викладачем у Харківському національному юридичному університеті у соцмережах публікує вірші про терористичні республіки, а українців називає "окупантами". Про це повідомляє видання NewsRoom, проаналізувавши пости викладача у соцмережі.

Як зазначається у матеріалі, жінка в університеті викладає студентам економічну теорію, але крім цього, активно виступає прихильником російської агресії та поширює у мережі фейки терористів.

У виданні відзначили, що лише за 13 січня 2017 року на її сторінці опубліковано два матеріали із звинуваченнями "укрокарателів" в обстрілі Дебальцевого, а також нібито у вбивстві та зґвалтуванні дівчини з Красногорівки.

Також у матеріалі повідомляють про те, що свою антиукраїнську позицію Владислава Броницька висловлює досить давно – в 2014 році вона була активною учасницею проросійських мітингів, давала інтерв'ю російським телеканалам про "бандерівців у Харкові", а також писала вірші про "сатанинський Євромайдан" і "нацистський збрід".

http://newsroom.kh.ua/

Проте, незважаючи на антиукраїнську позицію та внесення в базу "Миротворця" як "сепаратистки" й "активної учасниці проросійських мітингів", Владислава Броницька продовжує викладати у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, пише вірші про батальйон Мозгового й отримує "поетичні нагороди" від росіян.

http://newsroom.kh.ua/

У свою чергу в юридичній академії про викладача-сепаратиста знають і зараз вирішують, чи продовжувати з нею трудову угоду. Так, проректор з навчальної роботи Юрій Барабаш стверджує, що університет такої позиції викладача не підтримує.

"Університет у жодному разі не підтримує її позицію. Зараз Владислава Броницька працює на 1/4 ставки, веде пари на одному з факультетів. Можна говорити про те, що її доступ до студентів обмежений. 30 червня 2017 року у неї закінчується контракт, ми вивчаємо всі факти, в тому числі і позицію в соцмережах, і будемо приймати рішення", – повідомив Юрій Барабаш.

Варто зазначити, що в листопаді минулого року стало відомо про те, що в Миколаєві керівництво національного університету імені Сухомлинського дозволило в навчальний час транслювати студентам документальні стрічки про бойовиків, яких начебто убивають так звані українські карателі на Донбасі.

Попередній матеріал
Від ножа до гранатомета: У Нацгвардії стартував зимовий сезон навчань
Наступний матеріал
Тереза Мей озвучила план по Brexit: Британія не розраховує на "часткове членство" в ЄС
Loading...

На Донеччині СБУ викрила інформаторську мережу "ДНР"

СБУ затримала інформатора "ЛНР", який збирав інформацію про дислокацію сил АТО

На Луганщині затримали інформатора терористів