Світовий банк
Світовий банк Фото theguardian.com

Світовий банк назвав критичне питання для співпраці з Україною

  Три положення у законопроекті про Антикорупційний суд мають бути змінені

  Створення Антикорупційного суду є критичним питанням для співпраці Світового банку з Україною. Про таке заявила директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен, передає ТСН.

  У Світовому банку, зокрема, кажуть про те, що НАБУ та САП підготували вже більше 90 справ проти корупціонерів. Їх подали до суду, однак рішень по ним і досі немає. Саме тому потрібен Антикорупційний суд.

  При цьому Світовий банк наполягає, що три положення у президентському законопроекті мають бути змінені, оскільки вони відтерміновують запровадження Антикорупційного суду.

  Так, Кахконен нагадала, що у проекті закону про Антикорупційний суд не визначено кількість суддів. Але при цьому документ говорить, що не можна створювати суд до того, як усі судді будуть обрані.

  "Тут немає послідовності. Потрібно визначити кількість суддів і немає причини чекати, коли усі судді будуть обрані і призначені", – зазначила директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови.

  Нагадаємо, раніше Світовий банк оголосив вимоги щодо Антикорупційного суду. На кону – гарантії банку на суму $800 млн. 

  В Єврокомісії раніше також заявили, що мають до України дві вимоги. Одна із них - створення відповідно до всіх стандартів Вищого антикорупційного суду. 

  Попередній матеріал
  Курт Волкер: Досягти миру на Донбасі можна за один рік
  Наступний матеріал
  "2 хвилини до апокаліпсису": Годинник Судного дня перевели вперед
  Loading...