урочистості НГУ 5 канал

Свято Нацгвардії: на бійців очікують сучасні позашляховики та перехід на "контракт"

Військові відзначають 50-у річницю створення частин з охорони громадського порядку Нацгвардії

Національна гвардія з часом перейде на контрактну форму служби. Про це на урочистостях з нагоди 50-ї річниці створення частин з охорони громадського порядку Нацгвардії заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає "5 канал".

Як стало відомо, у річницю створення частин з охорони громадського порядку присутні вшанували пам'ять 189 загиблих на сході бійців Національної Гвардії. До пам'ятника скорботної матері учасники поклали квіти.

Крім того, понад два десятки військовослужбовців нагородили орденами, медалями і відомчими відзнаками за сумлінну службу. У свою чергу Міністерство внутрішніх справ передало гвардійцям близько 20 сучасних позашляховиків.

"Якщо (раніше) у нас приблизно половину військовослужбовців Нацгвардії складали солдати військової служби, то сьогодні ми довели кількість контрактників, які підписали контракт на 3-5 років  (це офіцери, прапорщики , сержанти) до приблизно 74%", - повідомив командувач Національної гвардії Юрій Аллеров.

"Безумовно (причиною цього є) виховання. Сьогодні є чудовий приклад, коли солдат строкової служби, проходячи службу, свідомо приймає рішення продовжити службу у Національній гвардії. Як правило, дві третини тих контрактників, хто служить, пройшли службу у лавах Національної гвардії", - пояснює Аллеров. 

Дивіться також: Знешкодити противника та приборкати вівчарку: як школярі проходять навчання на базі Нацгвардії

Попередній матеріал
Волонтери фонду "Повернись живим" відправлять до зони проведення АТО два джипи
Наступний матеріал
В Чернівцях на хабарі погорів керівник вокзалу

Знешкодити противника та приборкати вівчарку: як школярі проходять навчання на базі Нацгвардії

Гвардійці спецназу долають смугу перешкод – фоторепортаж

Порошенко ветував закон, який дозволив би військовим розривати безстрокові контракти

"6 хвилю додому": У середмісті Києві родичі контрактників вимагають встановити чіткі строки служби